Příspěvky uživatele - 96.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opadávání listů Čačanská rodná, 22.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte náhodou někdo, čím by to mohlo být? Listy se kroutí, jsou zažloutlé, když projedu rukou, tak opadávají, na větvičkách oschlé cosi... Díky moc za rady, Honza
Motorová pila einhell BG PC 3735, 3.7.2012
Též jsem zakoupil uvedenou pilu a dnes vím, že je to sázka do loterie.Komu dobře pracuje tak jste vyhráli.V prodejně mi jí objednali a přišla za 14 dní.Nestarovala/nedávala jiskru/,tak šla do reklamace.Za 3týdny se mi vrátila s certifikátem o... celý příspěvek >
Větrné čerpadlo, 25.6.2011
Pár odkazů pro inspiraci. Miloš FORTESCUE I.X.L. WINDMILL 8ft How A Windmill Works
Kroucená vrba, 22.9.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme zasazenou kroucenou vrbu, mám strach aby kořeny neporušily betonovou zídku a časem nedošlo ke zřícení ať už vahou, nebo prorůstáním kořenů. Máme jí radši přesadit? Díky za odpovědi
Kořeny kroucené vrby, 9.9.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme zasazenou kroucenou vrbu, mám strach aby kořeny neporušily betonovou zídku a časem nedošlo ke zřícení ať už vahou, nebo prorůstáním kořenů. Máme jí radši přesadit? Díky za odpovědi
Višeň - plody s černými tečkami a deformací, 23.6.2010
Dekuji. Sice se snazim pokud mozno mit zahradu bez chemie, ale asi rpoto to pak takhle dopada. Vcera jsem nasla na jabloni (tri roky stara) spoustu cernych brouku s oranzovymi pruhy, takze dalsi potiz.. Popisu ve slozce o jablonich, treba zase... celý příspěvek >
Višeň - plody s černými tečkami a deformací, 16.6.2010
Děkuji Vám. Zkoušela jsem višničku odříznout od pecku, nejde to moc, ale zdá se, že by uvnitře něco mohlo být. Poškozené plody na zem občas také spadnou, ale spíš je sama otrhávám. Letos s tím nic neudělám, vše je napíchané, ale příští rok bych plody... celý příspěvek >
Višeň - plody s černými tečkami a deformací, 15.6.2010
Upřesnění: tečky vlastně nejsou černé, ale hnědé a je jich více na každém plodu, deformace nejsou příliš znatelné. Byla jsem se pro jistotu ještě podívat a na jedné višničce (již s tečkami, resp. prohlubeninkami) seděl brouček vínové barvy se sosákem... celý příspěvek >
Višeň - plody s černými tečkami a deformací, 15.6.2010
Již 2. rokem stejný úkaz. Višeň byla obalena květy, pak i plody, ale ty mají téměř všechny černou tečku a jsou deformované. Moc toho o pěstování nevím, přečetla jsem si příspěvky o zobonosce, ale nějak se mi to nezdá. Můžete někdo poradit, oč jde a... celý příspěvek >
Škůdce na třešni, 16.5.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, také vkládám dotaz ohledně třešně. Zasadili jsme ji vloni na podzim, vůbec nekvetla, má málo lístků (a jsou většinou malé) a ty se začaly různě deformovat. Přikládám foto - čím by to mohlo být? Četla jsem zde, že krousení se přisuzuje... celý příspěvek >
Puchýřky a skvrnky na listech, 16.5.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, mohl by mi někdo pomoci určit co je s našemi hrušněmi Bohemica a ještě jeden druh (nevím název)? (viz.foto) Strom jsme malý zasadili vloni na podzim; vypadal, že se mu daří dobře, ale najednou se mu začaly stáčet listy do ruličky, vypadá... celý příspěvek >
Kdy zasadit smrk z kontejnerku po vánocích ven?, 9.4.2010
vlastní zkušenost: stromek na vánoce koupený v květináči jsme celou zimu nechali ozdobený venku před domem. Po mrazech jsme jej začali zalévat a vyrašil. Tedy jsme jej přesadili do zěmě a možná měli pouhé štěstí, ale smrček se ujal a letos přežil... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika