Příspěvky uživatele - 96.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro sezónu 2014, 9.8.2014
i já jakožto náročnější vybíravec jsem s touto odrůdou spokojen, na to, že to není F1 jsem určitě po všech stránkách spokojen-ještě si počkám na více srážek, protože zatím venku nepraskl jediný plod od jakékoliv odrůdy, tak uvidíme
Pozná někdo druhy kaktusů?, 7.8.2014
jj je to Ech.grusonii
Česká rajčata, 7.8.2014
Trochu budu souhlasit tady s mým jmenovcem Mirkem, který též nehýří optimismem k těmto odrůdám, Třeba Valdo mi přijde nic moc odrůda, sicenení špatná chuťově, ale plodnější by být mohla a i tak znám mnohem chutnější odrůdy. Jakoby nebyly tyto odrůdy... celý příspěvek >
Papriky - žloutnutí listů, 4.8.2014
sviluška-takze Vertimec, Nissorun, Omite, bio pripravky se musi poctive aplikovat, ted uz asi bude pozde, je videt pomerne znacne napadeni
Sklizeň 2014, 4.8.2014
moc pekne palice, odkud mate osivo?
Rajče tyčkové Palava F1, 3.8.2014
tak s odrudou Palava jsem spokojen, je pravdou, ze neni tak rana jak se pise, urcite polopozdní odhaduji, chutove je pomerne dobra, rozhodne chutnejsi nez odrudy Pedro a Parto, ktere pokladam za LSL nejmene chutne
Rajčata pro sezónu 2014, 3.8.2014 Obsahuje fotku
ted hlavne aby se plisen nevyskytla, pak bude vyhrano
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 2.8.2014
udelate si sacek ze starych zaclon nebo lze vyuzit plastove sacky, ve kteych se prodavaji cibuloviny, pred opylenim otrham kvetni platky, opylim a zas zakryji sackem, ovazu visackou na dratku a je to, musite pak hlidat jak se zacne zvetsovat pod a... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 2.8.2014
tak asi podlehnu a i za drahy peníz si na dalsi sezonu poridim ona Tomatoberry :) jinak Bejbino jiz nepestuji, pravda sice nepraskalo, ale kdyz clovek uz vyzkousel tunu jinych podobnych rajcat, tak si prece jen vybere ta nejchutnejsi a plodna,... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 1.8.2014
hybridni sorty se museji kupovat, to je jasne, ale ty nejoblibenejsi musim zkrátka jejich kvety izolovat
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 31.7.2014
no je radost se na tuto sortu jen divat, my akorad doma udelali polevku z muskatove Long de Nice a to je z lonskeho podzimu, tak dlouho vydrzela a kdo vi jak by jeste vydrzela! Takze urcite spokojenost, jeste mam jednu malou špagetovou-sice nepatri k... celý příspěvek >
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 31.7.2014
ja tedy od Sema hodnotim nejlepe Pollicino, ale nepestuju ho protoze melo,,mouchy´´ v podobe praskani plodu a docela roztristenou nejednotnost velikost plodu
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 30.7.2014
Musquee de Provence je opravdu velká a já ji pěstuji i z jisté noblesnosti a jiste reklamy, kterou po svete má, akorád mi je lito ji utrhnout a ochutnat zelenou, ale pokud je sklutecne zrala a chutna i v zelenem stavu..? Tak ji rad ochutnam, Sucrine... celý příspěvek >
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 30.7.2014
to me teda mrzi Mirku, ze je to takova šlamastika a to jsou problemy jen doma nebo jsou i nejake rostliny rajcat i v Mikulově (nebo tam jen melouny)?
Sklizeň 2014, 29.7.2014 Obsahuje fotku
i já sem hodím nejake foto, konkretne paprik (vše venku)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika