Příspěvky uživatele - 172.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
probudit broskve, 13.4.2007
Začátkem března jsem koupil a ihned zasadil stromky broskví a meruněk. Do dnešního dne se na nich neobjevil žádný lístek i když jsem zkoušel zda jsou živé tak vypadá že asi ano.U stromků mám zasazenou trubku kterou zalévám ke kořenům.Stromky byly asi... celý příspěvek >
Mech v trávníku, 30.3.2007
To vše je OK ale prosívání travním semenem asi není to pravé.
Oleandr, 21.3.2007
Prosím o radu jak a kdy stříhat oleamdr.Slyšel jsem že se nemají odkvetlé květy stříhat že se za nímy tvoří nové.Děkuji
staré druhy hrušní, 20.3.2007
Nemá někdo z Vás možnost poradit ohledně starých odrud hrušní.Nedávno jsem našel na int.nějakého pěstitele starých odrud hrušní ale teď nejsem schopen tuto stránku najít.
Sázení a pěstování broskvoně, 15.3.2007
Sázím v každém případě na jaře.Vykopu díru 60x60x60 na dno dám větší hrst NPK hodím na to pár lopat hlíny a přidám dobrou kompostovou půdu přidám kolík a kousek silné hadice do které zalévám přímo ke kořenům, Zásadně i ty nejmenší stromky stříhám až... celý příspěvek >
vertikulátor, 8.3.2007
Nešlo by na nože přidělat 2-3 trny?
vertikulátor, 8.3.2007
Prosím zda by nešlo nějakým jednoduchým zásahem využít bubnovou sekačku nebo i křovinořez jako veltikulátor.Děkuji
Wistarie, 11.10.2006
Wistárii se mají letošní přírustky ostříhat na 3-5 listů aby příští rok kvetla .Kvete na podelném dřevě.
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika