Příspěvky uživatele - 179.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hosty bohyšky funkie, 21.3.2010
Vzhledem k tomu, že píšete slovensky, Hostazahrada bude pro Vás nejlepší volbou. Hosty jsem od nich brala, OK. Květa
Hakugan, 21.3.2010
Jedná se o bílekvetoucí sortu dřevité pivoňky. (Paeonia suffruticosa Hakugan) Květa
Specifický výsev trvalek, 10.3.2010
ad c.coum - prosím, otočte zpět na předcházející stránku Květa
Nejatraktivnější stromy, 10.3.2010
Nejdřív k chitalpě - pane Josefe, ona zmiňovaná v Plzni nepřežila zimu 2008 - 2009? Jinak chitalpu mám vysazenou 4 rokem, bez problémů, přežila mi -24,5 bez nakrytí. Co se týká zhodnocení - chitalpu ne, to radši katalpu,... ono je to zřejmě o... celý příspěvek >
Kopretinovec (Argyranthemum frutescens) - semena, 21.2.2010
bičíkem je myšleno, že nevím.. pouze odhaduji.
Kopretinovec (Argyranthemum frutescens) - semena, 21.2.2010
sem si na sebe upletla bičík začnu zeširoka. Argyranthemum frutescens (neboli kopretinovec, pařížská kopretina) je domovem v daleko teplejších krajinách než je ta naše (např. Kanárské ostrovy). Je to rostlina zony min. 9, nesnáší téměř žádný... celý příspěvek >
Třemdava - Dictamnus ze semen?, 20.2.2010
a zaléval (-a) jste močůvkou? Předloni jsem ji sela, semena jsem dostala v červnu. Vyklíčila v listopadu. To bylo klepání se, jestli vydrží ve stadiu děl. lístků přes zimu..
Kopretinovec (Argyranthemum frutescens) - semena, 20.2.2010
Semena k prodeji jsem viděla pouze mimo ČR. mmch, připadá mi zbytečné se po semenech pídit, jde dobře řízkovat. Někt. kultivary jsou patentované. Květa
Co je to za květinu?, 20.2.2010
Jedná se o měsíčnici (Lunaria). Tato forma (kulaté penízky) je pěstována jako letnička (dvouletka). Je schopná se sama (v dost hojné míře) přesévat. Semena se dají koupit, klíčí normálně (cca do 3 týdnů). Kromě této ještě existuje měsíčnice... celý příspěvek >
Choroby a škůdci na okrasných travách, 20.2.2010
Okrasné trávy opravdu škůdci a nemocemi netrpívají.  Výjimkou je : 1.rez travní (takové bordové cca 4 mm velké flíčky na listech a stéblech), což je spíš estetická záležitost, pozorovatelná jen při bedlivém zkoumání a zblízka. V podstatě se... celý příspěvek >
Miscanthus - vzdálenosti při sázení?, 20.2.2010
2 - 3 Miscanthusy na m2? ... to je opravdu silně přehnané.
Hnojení okrasných trav, 20.2.2010
Není tráva jako tráva... ty, co jsou schopny růst na živiny v chudých půdách (festucy, stipy) nepřihnojuji. Běžným (chasmatium, pennisetum, panicum, většina carexů, sesleria, luzula, hakonecholoa, deschampsie a pod.) dávám jarní dávku... celý příspěvek >
Specifický výsev trvalek, 16.2.2010
opět jsem zapomněla podpis : Květa
Specifický výsev trvalek, 16.2.2010
ad Cyclamen coum - nižší teplota (15 - 18 st.), světlo, vzchází pomalu k delph. - no.. ony se po prvním kvetení seříznou, přihnojí a poté remontují. Nemohla myslet paní v práci toto? Po druhém kvetení je seřezávám opět - pravidleně na podzim... celý příspěvek >
Specifický výsev trvalek, 12.2.2010
Sela jsem většinu z těch, kt. uvádíte. U někt. si myslím, že se výsev nevyplatí (lépe koupit sazenici - narážím na kultivary  - u jiných pak bych raději řízkovala či dělila), tak ale zadání neznělo, tudíž jsem se k tomu nevyjadřovala. Co se... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika