Příspěvky uživatele - 146.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Máte někdo zkušenost s tímto e-shopem?, 16.7.2013
Mě dnes přišla objednávka z tohoto e-shopu a vše ok.  Platba byla na dobírku. Rostliny v pořádku, objednávala jsem tady protože mají kapradiny které jinde nemají (dva druhy bohužel neměli ). A jednu kapradinu jsem dostala zdarma jako bonus (už... celý příspěvek >
Pochlubte se květinami, 13.7.2013
Lído, co je prosím to bílé na sedmé fotce? Vypadá to moc pěkně
Prosím o identifikaci květiny - název rostliny?, 11.7.2013
Nocenka (Mirabilis jalapa)?
Lilkoviště, 9.7.2013 Obsahuje fotku
U nás se stále jen kvete , z těch prvních květů nic nebylo. Venku mám jeden Český raný a ten "20cm paškrtek" má první plod .
Už jsme sklidili nepaličák, 7.7.2013 Obsahuje fotku
My už Vekan pár dní sušíme... zežloutnul, lehnul a šel ven. Některé cibule také byli popraskané ale jen ty u kterých byla nat úplně seschlá. Velikost jak které, protože jsem do země dávala i ty nejmenší stroužky.
Co to leze za zeleninu?, 6.7.2013 Obsahuje fotku
Mě už tato "zeleninka" konečně vykvetla
Česká rajčata, 4.7.2013
Já pěstovala po dva roky Radanu, ve skleníku hodně plodná ale dost praskala a chut moučnatá. Citronky Citrinu pěstuji stále, je u nás oblíbená a hodně plodí.
Jen si tak trochu postěžovat, 4.7.2013
Bydlíme uprostěd města... žádná laguna tady nikde nejni, sudy s vodou zavírám... Nedá se nic dělat, mě prostě komaři a jiná havět milujou (z předvčerejška mám pěknou vzpomínku na hovado-bzikavku a včera večer se na mě nažrala muchnička, takže mě... celý příspěvek >
Jak zabíjíte slimáky?, 4.7.2013 Obsahuje fotku
Bych se pomalu bála že z toho rybníka vylezou... jednou jsem dělala "pokus", chtěla jsem vědět jestli se dá slimák utopit ale ten hajz* z toho 30l kbelíku plného vody nakonec vylezl . Do okrasných rostlin (hosty, zvonky) sypu Ferramol a jinak po... celý příspěvek >
Jen si tak trochu postěžovat, 4.7.2013
Já už se smířila s tím že letos všechna zelenina opožděná, ani snad ti slimáci tak neštvou ale co mě vyloženě se*e jsou komáři . Letos jich je neuvěřitelně, poprvé jsem si musela koupit repelent jinak bych na zahradě nic neudělala, páč ty potvory... celý příspěvek >
Prosím poradíte,co je to za květinu, 30.6.2013
Já si tipnu... Nemesia - hledíkovka, mrkněte někde na fotky jestli je to ono
Nové jehličnany reznou, 29.6.2013 Obsahuje fotku
Červenolisté javory prý snesou více slunce ale né celý den na slunci (nevím jaké máte pro něj podmínky), v zahradnictvích je mají většinou přistíněné a pokud je pak zasadíte na slunce, spálí se listy. A k javoru přidejte rašelinu, má rád kyselejší... celý příspěvek >
Pěstujete keříčková (determinantní) rajčata?, 25.6.2013 Obsahuje fotku
Mě z těch našich také nejlépe roste a plodí Finik . Naopak nejhůře od začátku roste Děvočka, jak ve skleníku (kde už mají všechna rajčata plody) tak venku teprve začíná kvést... snad si u mě později spraví reputaci chutí. Lilky mám všechny ve... celý příspěvek >
Pestovanie popinavych rastlin v nadobach, 25.6.2013
Měla jsem přísavník před lety v bytovce na balkoně (asi 10l květináč) a nikdy nezmrznu, musí se zalévat trochu i v zimě ale jen když nemrzne. Jinak s tím odebráním jedné zámkovky souhlas... kořeny si svoje najdou, máme s ním porostlou půlku... celý příspěvek >
Pěstujete keříčková (determinantní) rajčata?, 25.6.2013 Obsahuje fotku
Ty klece jsou šikovný , já jsem si koupila na keříčkové Šejky podpěry (bohužel sama nedokážu nic takového jako vy vyrobit). Doufám že to bude ok a rajčata se mi nebudou válet po zemi jak loni. Slivovy polosaty (letos poprvé) ač determinantní je spíše... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika