Příspěvky uživatele - 149.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
"Nádor" na kořenech, 17.4.2013
Oceňujem uznanie si chyby a i snahu o nápravu. Nestáva sa to tu často. Bajas.
Založení korunky, 17.4.2013
Tu je jeden z "X" článkv na webe : Založení korunky Běžné ovocné stromky mívají korunku už založenou. Pokud jste však vysadili stromek bez korunky, nyní ji založte (obr. A). Bude vám to trvat celý rok a jednotlivé kroky znázorňuje obrázek.... celý příspěvek >
Roubování, 15.4.2013
Prečo som sa pýtal na ten počet očiek? Minulý týždeň bola výstava v TN Záhradkár 2013 a tu Ing. Jakúbek predseda SZZ (Slov. zv. záhradkárov) demonštroval vrúbľovanie pre širokú verejnosť, a mimo iného konštatoval : "Tento podpník je veľmi slabý,... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 15.4.2013
U nás boli ráno o 5.30 +3°C, a to som od Vás asi 25 km, no v sobotu, ako mi hovoril sused, boli u nás krúpy a vraj toľko, že zem bola hneď biela. Mňa tie krúpy zachytili na ceste okolo Nového Mesta n/Váhom. Bajas.
Které jablíčko vám chutná s blížícím se jarem?, 15.4.2013
Malo by sa jednať o :           Champagner Renette, um 1770 (Frankreich) = Borinski, Champagner, Drei Jahre dauernder Mutterapfel, Fürstlicher Tafelapfel, Glasapfel, Glas Renette, Glattapfel,... celý příspěvek >
Roubování, 15.4.2013
Pokúšal som sa i tento rok vrúbľovať, narazil som pri tom na asi úplne triviálny problém. Koľko očiek má mať vrúbeľ. V dostupných zdrojoch som našiel „ 2 až 5“. A ako som sa včera pozeral na moje vrúbľovance limit 2-5 očiek som viac-menej dodržal,... celý příspěvek >
Tis - lze ho zachránit a tvarovat?, 12.4.2013 Obsahuje fotku
Určite obrastie.Bajas.
Které jablíčko vám chutná s blížícím se jarem?, 12.4.2013 Obsahuje fotku
Pri surfovaní na webe som narazil na názov odrody "Drei Jahre dauernder Mutterapfel" - Tri roky vydržiace matkino jablko.(Obr. str.546 Reifzeit..."Pre kuchyň je použiteľné už v januári, často skutočne najskôr na Veľkú noc a v dobrom... celý příspěvek >
Už také sázíte brambory?, 12.4.2013
Preto tie narobené riadky niekoľko dní dopredu- pri narobených riadkoch sa zem prehrieva rýchlejšie - včera bolo 17 °C a ráno o 4,00 10,50°C.Bajas.
Už také sázíte brambory?, 12.4.2013
Riadky sú už narobené od prevčera, a ak sa nič iné nestane dnes posadím. Pred chvíľou stihlo už i popršať, čo by vadiť nemalo. Bajas.
Jak připravit hnojivo z drůbežího trusu, 12.4.2013
Kačice nemám, ale mám zopár slepičiek. Trus od nich dávam do 25L nádoby do 3/4 a zalejem vodou. 10-14 dní keď idem okolo zamiešam a nechám kvasiť. Potom používam na zálievku 1:10,Mám na to 200 L sud, kde to rozriedim s odstátou vodou. A zalievam.... celý příspěvek >
Řez hrušně konference, 12.4.2013
Ak by to bol môj stromček, ja by som si najprv povedal, čo z toho chcem mať, a ja by som si vybral niečo medzi štvrť- a polokmeňom. Vybral by som si jeden výhon z tých troch rastúcich dohora, Určil by som si výšku korunky, a založil ju patričným... celý příspěvek >
Co udělá mentol ve štěpařském vosku?, 11.4.2013
Ak ste sa už stou tubou toľko natrápili, tak asi nic. A keď sa niektorý neujme, budete sa mať aspoň na čo vyhovoriť. Bajas.
Závlaha - aplikace tekutých hnojiv, 11.4.2013
Tie tri otázniky sa netýkali konkrétneho 0,2%,ale skôr toho ako to percento dosiahnuť pri tak "sofistikovanej" metóde ako je to spojenie s polievacou hadicou.Bajas.
Uzení - přeuzování, 11.4.2013
Ale ten preklep bol pred čtyrmi rokmi, nevadí? Bajas.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika