Příspěvky uživatele - 71.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pokojová yucca - množení listem?, 8.2.2013
Paní Lído, myslím si totéž, ale bez fotky jsou to jen dohady...
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 4.2.2013
Pěkné, ale nevidím větrání?
Pokojová yucca - množení listem?, 4.2.2013
O množení juky listovými řízky jsem nikdy neslyšel.  Běžné je množení zakořeněním seříznutých vrcholků. Juku tím zcela jistě nezohavíte, ponechané pahýly kmínků do několika týdnů obrazí novými listy. Navíc tím celou rostlinu snížíte a... celý příspěvek >
Jak se jmenuje tato oranžová rostlina?, 28.1.2013
Na kole vpředu je převislá begonie, vzadu fuchsie ze skupiny triphylla.
Co s drumanem?, 17.12.2012
Své dva durmany vysadím ven po zmrzlých, hojně je zalévám a hnojím, i tak se první poupata objeví až v srpnu a než se pořádně vyvínou a rozkvetou je září, v říjnu je musím ostříhat a vyrýt...  Letos růžový nerozkvetl vůbec,... celý příspěvek >
Stavba zahradního domku, 22.11.2012
Krása, v dětství jsem měl dřevěnou stavebnici chat a srubů, s dojetím jsem si na ni vzpomněl.
Co to je?, 19.11.2012
No jasně, to je ona, i ta jižní Afrika sedí.
Určení květiny, 6.11.2012
A navíc klivie patří k základnímu sortimentu pěstovaných kytek, tu snad pozná každý... Když už o ní mluvíme, mám s ní poslední roky jeden problém. Dříve vyrostl květní stvol nad listy, takže suříkové květy byly perfektně vidět. Posledních... celý příspěvek >
Určení květiny, 6.11.2012
Valota mi kvete bez problémů koncem léta - srpen, září -  pěstuji ji stejně jako Hippeastrum, rozdíl je v tom, že hvězdník kvete na začátku vegetace a valota na jejím konci.
Amarylis - choroba?, 25.10.2012
To nic není, předpokládám, že se jedná o hvězdník Hippeastrum, pravou amarylis pěstuje (úspěšně) málokdo. Stav listů koncem října není podstatný, přestaňte je zalévat, jak listy trošku sklopí, uřízněte je 10 cm nad cibulí,  tu dejte v... celý příspěvek >
Poznáte, co to je?, 24.10.2012
Kdoule jen z velké dálky. Ořešák černý - Juglans nigra.
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika