Příspěvky uživatele - 107.237

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s pilami Hecht, 8.8.2011
Buďte rád že řeže a maže ;-)  1. utřít do sucha, 2. najít kudy olej uniká, 3. přetěsnit, pokud to jde. Nebo koupit pilu která nebude olejnička. Podkládání kdyžtak kromě igelitu i kartonem a hadrem (něco co saje a igelit jen pro sichr). Při... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 4.8.2011
jj, souhlas. Zajímalo by mne, jestli pan Jiří měl ten Fiskars vůbec v ruce... V každém případě má svůj názor a F. se mu nelíbí, ale nemusel by to cpát všem ostatním jako jedinou pravdu. Za sebe můžu říct, že F. je dobrý rýč (mám špičatý s... celý příspěvek >
Jak rychle roste smrk?, 22.6.2011
Zhruba půl metru za rok = za 10 let vám polezou na zahradu a budou stínit, za 20 let budou opravdu vadit, za 30 let budou můžou být nebezpečné pro barák. Se sousedem to řešte už teď, vemte sebou fotku jak vypadají velké smrky metr od plotu... celý příspěvek >
Jak často ostřit řetěz na elektrice, 27.5.2011
Běžně cca po vyjetí 3-5 nádržek oleje, poznáte to podle velikosti a tvaru pilin. Záleží na čistotě dřeva - jak štrejchnete o kamínek nebo hlínu, tak je to tupé hned. Je dobré mít víc řetězů na výměnu, pak vás broušení nezdržuje a můžete to odložit až... celý příspěvek >
Krovinorez dolmar 335,4 4-takt, 26.5.2011
 Myslel jsem to vyzkoušení. Koupit v ČR je jasně levnější, jen musíte počítat s tím, že v ČR budete muset řešit i případnou záruku. Ale rozdíl v ceně je takový že se to vyplatí. PS: co Polsko nebo Maďarsko?   Gl.
Krovinorez dolmar 335,4 4-takt, 26.5.2011
To bude určitě za dopravu - od Hamburku jste dál ;-) 330 U mám - velké vibrace na rukojetích, snesu jednu nádrž a brní mě prsty i v antivibr. rukavicích (těch vašich 300m ale nebude ani půl nádrže). Další věc (to mi nevadí, jen je na to třeba dát... celý příspěvek >
Motorová pila pro amatéra, 4.5.2011
Spotřeba je u tohodle macíka vedlejší. Hlavně to je těžká zbytečně silná pila, na zahrádku absolutně nevhodná. Na kácení 4-5m stromečků + řezání větví silně nedoporučuju, bylo by to týrání jak pily tak obsluhy.   Gl.
D-test, 19.4.2011
To se vám snadno může stát, že trefíte na jeden vadný kus z x tisíc dobrých, a kvůli tomu zahodíte všechno od toho výrobce. Jsou to stroje a vady se objevují i u těch nejlepších (viz např. letadla). Podstatný je poměr dobrých a... celý příspěvek >
Diera v starej jabloni, 8.3.2011
Došky, šindele - co si pod tím představit, dřevěné šindele, plastové, nebo kanadský šindel?
Diera v starej jabloni, 7.3.2011
Beton rozhodně ne, ten naopak stav zhorší - beton vlhkost ve kmeni uzavře a houby vesele bují, o to dřív to shnije. O radosti když ho někdo najde při kácení ani nemluvim... Díru vyčistit od shnilého, upravit tak aby se v ní nedržela voda (pokud je... celý příspěvek >
Odstranění pařezu, 7.3.2011
Jestli potřebujete nový pařez, tak tu jeden mám - daruji za vykopání a odvoz  Ale vážně, jestli se starý rozpadá tak ho zlikvidujte, a pokud chcete dřevěné pítko tak udělejte falešný pařez = strčte tam nějaký špalek... celý příspěvek >
Alternativa soupete, 7.3.2011
Hledejte ve šrotu - za starých kotelen toho je mraky, většina armatur je funkční nebo stačí jednoduše zrepasovat. Ale teď na konci zimy se toho moc nebourá, takže spíš se ptejte u topenářů jestli se jim něco neválí na dvoře...
Pila Homelite XL2, 6.3.2011
XL2 mám po dědovi, taky byla v bídném stavu. Ze zvědavosti jsem jí provizorně zprovoznil, něco pořezal a odložil jako památeční kousek. Udělat to aby fungovala pořádně znamená komplet generálku, tj. čas a koupit díly. Pořádně fungovat =... celý příspěvek >
Pila Homelite XL2, 5.3.2011
Sehnat to jde určitě, jen jestli to má smysl (pokud nejde jen o to zprovoznění). Žebro na ventilátoru - pokud stejně ulomíte protilehlé žebro, tak to bude fungovat (důležité je vyvážení, větrat to bude i bez dvou žeber). Pružiny i spojku určitě někde... celý příspěvek >
Prasklá skla po zimě ve skleníku, 24.2.2011
Teplo ani ne, ale sucho je podmínka. Dá se pomoct fénem, to se ostatně hodí všude kde se dělá se silikonem (kolem vany atd. - všechno pořádně vysušit = vyfoukat hormým vzduchem)
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika