Příspěvky uživatele - 180.85

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jasmínovník?, 26.2.2008
Jasminum officinale? Přes léto ven, dobře zalévat, hnojit a měl by vykvést.
Dřišťál - kdy a jak množit?, 8.12.2007
Záleží na tom, jaký chcete množit. Ale všechny myslím půjdou spolehlivě semenem i letními řízky.
Ochrana proti mrazu, 4.12.2007
Nejsem odborník přes vinou Révu, ale jestli jste je obalil plastikovou balící folií, tak by jste ji z nich měl zase sundat, rozhodně jim nepomůže, spíše je přidusí né-li zadusí. Nikdy jsem neviděl z jara namrzlé víno, ale to možná bude tím, že jsem z... celý příspěvek >
Dichondra - přezimování, 30.11.2007
20°celsia je pro přezimování docela hodně, tak v tom případě ji více zalévejte, protože bude íce vysychat zemina a rostlina bude ve větší teplotě více vypařovat. Kvítka jsou nevýrazná zeleno-žlutá nemá cenu na ně čekat, rostlina se pěstuje zejména... celý příspěvek >
Dichondra - přezimování, 29.11.2007
Na krátko ji sestřihněte (Tak aby se dala dobře skladovat) a přezimujte ji ver skleníku nebo ve světlé bezmrazé místnosti (chodbě) při asi 5-15°c nesmí uplně zaschnout, vždy když lehce oschne zemina v květináči tak ji zalejte.
Neznámý keř z Kréty, 15.11.2007
Ten kdo tu psal že by to mohl být oleandr mě přivedl na myšlenku zkusit to najít podle čeledi, zadal jsem do googlu čeleď a už to bylo :) Ted už ji jen sehnat.
Neznámý keř z Kréty, 14.11.2007
Tak už jsem ho našelhttp://toptropicals.com/catalog/uid/THEVETIA_NEREIFOLIA.htmNevíte někdo kde by se dal sehnat nebo nemáte ho někdo doma?
Neznámý keř z Kréty, 13.11.2007 Obsahuje fotku
Oleandr to není, ten nemá jak jsem psal listy široké 0.5cmNevoní po fialkách a nemá žluté trubkovité květy.Plody jsou zprvu zelené dužnaté vevnitř s bílím semenem trojůhelníkovitého tvaru, později plody černají.Keř je vysoký asi 3 metry. Není to nic... celý příspěvek >
Neznámý keř z Kréty, 10.11.2007 Obsahuje fotku
V létě jsem si přivezl z Kréty spousty rostlin, mezi jinými cibuli Urgentea maritima,  semena Kaparovníku (nemáte někdo zkušenosti s jejich klíčením?) a řízky zajímavého keře , měl ouzké čárkovité listy 0.5cm, asi 8cm dlouhé trubkovité žluté... celý příspěvek >
oresak odpuzuje blesky?, 7.11.2007
Měli jsme ořešák u baráku a blesk jednou ohodil do sloupu vedle baráku, kterej byl nižší jak dům i jak ořešák. A po drátu se to svezlo do baráku a vypálilo elektriku a telefon. Takže blesku je asi někdy jedno kam udeří (co je vyšší) a ani ten... celý příspěvek >
neznamy tvor /zatial pre mna/, 26.9.2007
Vpadá to na larvu vážky:http://www.naturfoto.cz/fotografie/krasensky/vazka-larva-1111.jpg
slepici trus, 8.9.2007
V poměru 1:1 s vodou ho dejte do nějakého sudu kde zkvasíA pak zalévejte tak, že zředíte jeden díl zkvašeniny na 10 dílů vody.
Gingo z větívky, 23.2.2007
Pokud půjde Ginkgo řízkovat tak opravdu velice špatně. A ujme se opravdu jen malé množství z mnoha.
Jaky je rozdil mezi hlinou na muskaty nebo substratem?, 11.2.2007
Hína se užívá k zahradnickým ůčelům jen se jí tak neříká. Vždit v čem rostou stromy? decko a laik řekne v hlíně... ale "odborník" řekně že v zemině.. zemina je správný obdobný výraz pro hlínu a zemina se k zahradnickým účelům používá, bez... celý příspěvek >
Ako spraviť skleník z PE fľiaš?, 6.2.2007
Podle mě, když sloup umístíte vedle uličky mezi rostliny, tak tím nic nezkazíte... A pro druhého pána: možná vy vy skelníku nic nemáte, ale někdo přezimuje pelargonie, řízkuje je. A plno dalších rostlin, bych vám mohl vyfotit můj, jak je plný :o)
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika