Gingo z větívky



host - 180.85 (?)
23.2.2007 9:00
Pokud půjde Ginkgo řízkovat tak opravdu velice špatně. A ujme se opravdu jen malé množství z mnoha.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 107.3 (?), 2.2.2007 17:05, zobrazeno: 8202x
Dobrý den, nevíte jestli by jse dalo vypěstovat gingo z větívky?
mám ke dyspozici 3 stromy.

Pokud ne, nevíte jestli jse dá třeba objednat přes internet jeho semeno?
Popřípadě, jestli jse nedá koupit někde v okolí bruntálska?

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 97.49 (?), 18.2.2007 22:03
jinan jde řízkovat velice špatně rostliny prodáva např.www.tropichukvaldy.cz cena 100 kč
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 180.85 (?), 23.2.2007 9:00
Pokud půjde Ginkgo řízkovat tak opravdu velice špatně. A ujme se opravdu jen malé množství z mnoha.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 80.16 (?), 4.3.2007 23:04
Úspěšnost množení z řízků je údajně 3%
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 89.90 (?), 27.2.2007 16:56
Jinan se dá pěstovat z bylinných řízků..........zhruba v červnu až červenci. Koření poměrně dobře....tedy pokud máte zkušenosti s bylinným množením.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 53.223 (?), 3.3.2007 18:06
Pestovanie ginka z odrezkov neodporucam - komplikovane, efektivita nizka, odolnost takto dopestovanych stromcekov nizka, pomala rychlost rastu.
Semiacka mozete objednat v SR na
www.ginko-spg.org
www.kpr.sk
Idealne je kupit si stromcek v zahradnictve - kultivary su drahsie.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 46.76 (?), 4.3.2007 23:32

Protože jde o poměrně velký strom je vhodnější do menší zahrady použít řízkovance. Letní bylinné řízky s mírně zdřevnatělou částí větve koření s použitím silnějšího stimulátoru téměř 100%, Má to výhodu, že nemá pravý terminál a proto tak nežene nahoru. Používám ho na sběr listů na tinkturu místo drahých preparátů a tak nemusím šplhat tak vysoko. Z řízkovanců jsem u známehé předtím než jsem je začal sám pěstovat viděl i pokus o živý plot - vzhledově nic moc, ale dá se dobře tvarovat. Zkuste řízkovance - nic to nestojí a funguje to.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18313), 5.3.2007 9:47
Tak to smekám. Mně zakořenil tak každý 5. řízek. Z dřevitých žádný. Vyrašily, i pár lístků, ale kořínky ne.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13:51
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika