Příspěvky uživatele - 206.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je toto moniliový úžeh?, 3.5.2010
Ďakujem za rady. Konáre s uschnutými listami prerežem, len dúfam že mi dačo na strome zostane :-/ Postriekal som marhuľu aj višňu prípravkom Signum, skúsim neskôr doplniť Horizonom proti moniliovej hnilobe plodov. S ošetrovaním veľkých stromov je to... celý příspěvek >
Travní semeno na seno, 30.4.2010
Zaujímali by ma Vaše skúsenosti s kvetnatými lúkami. Ďakujem. pstefun(zavinac)gmail.com Peter
Záhradná lavička z guľatiny (borovica), 27.4.2010
Kôra sa najlepšie lúpe lúpačom na kôru :-) Obojručný nôž (poříz) je fajn, ale skôr na menšie veci, do hrubej kôry sa mu moc nechce. PeterNR
Čím nechat porůst plot?, 22.4.2010
Prikláňam sa väčšinou k úžitkovým rastlinám, takže Vám poradím vysadiť buď "samonosné" kríky (ríbezle, egreše, maliny, čučoriedky... z menej známych ale zaujímavých spomeniem napr. drieň, zemolez, muchovník, rakytník), alebo natiahnuť... celý příspěvek >
Pozor na Stimulax II, 21.4.2010
Dobrý deň, prosím Vás, čo si myslíte o gelovej forme (Stimulax III). Chcel by som vyskúšať namnožiť zemolezy, ktoré sa vraj bez stimulátoru ťažko zakoreňujú. Tiež ma zaujala kombinácia tých troch zložiek, ako aj ich deklarovaná vysoká... celý příspěvek >
Opravdu mini jezírko, 15.4.2010
Ahoj, my máme záhradu 3,5 á. Tiež by som chcel malinké jazierko, zháňam informácie. Môžem odporúčať niektoré knihy - napr. Malé záhradné jazierka od Siegfried Stein. Sú tam praktické návody a zaujímavé inšpirácie - zaujalo ma napr. malinké... celý příspěvek >
Co robit po vydatnych rekordnych zrazkach v aprily?, 15.4.2010 Obsahuje fotku
Ahoj, ja som z Nitry. Tu spadlo od začiatku apríla k dnešnému ránu (do 7:00 hod.) spolu 38 mm, pričom dlhodobý priemer za mesiac apríl je okolo 40 mm (to je len priemer, boli roky s aprílovým úhrnom 70 mm a viac). (Priemerné... celý příspěvek >
Jak se předkličuji brambory?, 12.4.2010
Ahoj, presne toto idem skúsiť aj ja tento rok. Mám predklíčenú sadbu Vivien, ale ešte s výsabou počkám, tento týždeň bude mokrý a studený, tak aby v studenej zemi neprechladli :-) Plánujem ich sadiť do "ohrady" z tenkých latiek, prisypávať... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 9.4.2010
800 CZK je dosť. Snáď sa dajú nájsť aj za nižšiu cenu.Len narýchlo som dal do googla "predám asimina", a medzi prvými mi našlo inzerát - cena 5 E.  Peter
Asimina Triloba, 9.4.2010
Ochutnal som dva či tri plody asiminy, od hrušky to má veru ďaleko, je to úplne iné ovocie. Chuť má zaujímavú, pripomínala mi banán s príchuťou manga. Plod má veľkosť a tvar cca ako väčšie avokádo, aj krémovou konzistenciou sa dužina podobá na... celý příspěvek >
Čantorie, Baušon, Kondrotek - kdo poradí?, 7.4.2010
Slovo "baušon" mi foneticky pripomína "balšan" - tak sa u nás odjakživa volá jeden z druhov mäty - pravdepodobne to je mäta huňatá (Mentha villosa) - kríženec druhov mäta voňavá (Mentha suaveolens) x mäta klasnatá... celý příspěvek >
Jak vytvořit na broskvoni novou kosterní větěv, 1.4.2010
Možno by stálo za pokus naočkovať na tú stranu, kde chcete vytvoriť novú vetvu, jedno / dve očká inej odrody. Budete mať novú vetvu tam kde ju chcete mať, a zároveň si rozšírite sortiment broskýň o novú odrodu :-) Peter
Jakou odrůdu bych si měla koupit?, 30.3.2010
Keďže chcete len jeden stromček, odporúčal by som Vám na silný podpník naočkovať viacero odrôd - napr. skorú, neskorú, nektarinku. Peter
Angrešt bílý, zelený a červený, prosím doporučte, 29.3.2010
Ten Neguš zháňam, ale nikde ho nemajú... Ešte pátram po jednej odrode egreša - kedysi dávno ho mal môj dedko na záhrade. Mal malinké plody, veľmi chlpaté, a extrémne sladké, s tenkou šupkou. Volali sme ho "fusnáč". Nikde som potom taký... celý příspěvek >
Muchovnik - kterou odrodu, 29.3.2010
Dobrý deň, prosím napíšte ako čučoriedky pestujete (rašelina, hrabanka, piliny...), prípadne v akých podmienkach. Zaujímajú ma odrody vhodné do teplejšej oblasti (Nitra). Ďakujem. Peter
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika