Příspěvky uživatele - 129.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Grilování na žulové desce, 19.5.2010
Prosím nějakého zdatného kuchaře o vyjasnění pojmů. Jsem už starší ročník, ale tato diskuse mě poněkud mate. Vždycky jsem se domníval, že grilování je tepelná příprava jídla sálavým teplem, bez dotyku se zdrojem tepla. Pokud se zde hovoří o žulových... celý příspěvek >
Jak důstojně vylepšit slivovici, 18.5.2010
Domnívám se, že dobrou slivovici nejde nijak vylepšit a ani to nepotřebuje. Slivovice je švestkový destilát bez dalších příměsí. Podobnými metodami lze změnit chuť slivovice horší k trochu lepšímu. Ale už to nebude slivovice, ale slivovicový... celý příspěvek >
Slivovice jak poznat archív, 17.5.2010
Mám zkušenost, že rozhodující kvalitativní posun se v destilátu odehrává v prvních měsících po vypálení. Dlouhodobým skladováním ve skle, se nic významného neděje. Jen snad to, že při ochutnávce 5, 10 a více let starého destilátu, si člověk vzpomene,... celý příspěvek >
Voda ze studny, 17.5.2010
Nemám takovou zkušenost. Nicméně, péče o bazén je práce vždycky a jestliže už bazén mám, tak to pro mě není trápení.
Voda ze studny, 17.5.2010
I tak to není problém. Prostě se stabilizuje a vyčistí.
Voda ze studny, 17.5.2010
Nic mi to nevytváří a funguje to. Voda ze studny - žádný problém. Tedy aspoň z mojí.
Je kvas už hotový?, 11.5.2010
To je jedna z nevýhod nemíchaného kvasu. Když se s kvasem zpočátku 3-4x zamíchá, švestky, hrušky atd. klesnou dolů a na hladině je jen tekutina. Ta se snadno degustuje a měří. Odpadají problémy s případnými plísněmi na dece, všechno ovoce... celý příspěvek >
Konev Fiskars, 11.5.2010
Nejlepší zkušenost mám s takovou tou zelenou 14l plastovou konví, kterou mívali kdysi běžně v Hornbachu a pod. V současné době je všude tentýž typ, ovšem asi 9l, (je také dobrá) ale má malý objem. Všechny větší konve, ač třeba vypadají... celý příspěvek >
Cestička z nádražních pražců, 6.5.2010
Ještě doplním. Chodník z pražců je v dešti a po něm (dokud jsou pražce mokré) kluzký jako led. 
Cestička z nádražních pražců, 6.5.2010
K původní otázce. Pražce řežu ruční rámovou pilou. Řetězovku bych na ně nikdy nevzal, protože není zaručeno, že i při dobrém vyčištění tam nějaký písek není (třeba uvnitř). Udělám tolik tahů pilou, kolik zvládnu a pak jdu třeba chvíli plít mrkev. A... celý příspěvek >
Jak sehnat ježka?, 4.5.2010
Jen jestli partner ježek náhodou nestopuje auta, aby ho někdo někam daleko odvezl?
Drtič ovoce Shark Fruit, 3.5.2010
Je to tak asi 15 let, co jsem si koupil ruční dvouválcový drtič a ruční lis. Pravda je, že jako ruční mi drtič nevyhovoval, protože práce dlouho trvala a byla namáhavá. Kliku jsem tedy zrušil a drtič jsem přes převodovku připojil na... celý příspěvek >
Jak to vypadá s nakvétáním třešní, 30.4.2010
Jak jsem to viděl na chatě minulý víkend, tak po tomhle teplém týdnu bude pod čím se líbat. (Brdy 400 m n.m.)
Uskladnění slivovice, 30.4.2010
Řekl bych, že při dostatečné kvalitě práce s ovocem, kvasem a při pálení, je nemožné měnit kvalitu destilátu. Práce musí být standardní a podle kvality ovoce vyjde standardní nebo delicius produkt. Prostě, když dokončím práci, tak musí být... celý příspěvek >
Voda ze studny, 29.4.2010
Napouštím bazén pouze ze studny a jsem naprosto spokojen. Každá voda na začátku vyžaduje změřit a upravit pH a přidat chlór. To tak drahé není. Na podzim část vody vypustím a na jaře ze studny doplním.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika