Příspěvky uživatele - 143.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trvalky - stále kvetoucí záhon, 24.9.2009
Zdravím, nevím zda to bylo pro mě, ale určitě Vaše zahrada bude jednou krásná, já se jí věnuji již 20let a pořád mám co dělat, je to můj velký KŮŇ.Marie
Co s chrysantemou po odkvětu?, 24.9.2009 Obsahuje fotku
Dobrý večer, ijá jsem majitelkou velké zahrady, ale na rozdíl od Vás trvalky zkracuji na zimu na 10-15cm, ale ne ty které kvetou na podzim ato jsou právě všechny druhy chryzantén.Mám svůj trvalkový záhon v sekci Trvalky-stále kvetoucí záhon a mohu... celý příspěvek >
Hnojení květin, zeleniny a ovoce, kdy a jak, 22.9.2009
Dobrý večer, máte uplnou pravdu ale myslím, že to platí hlavně o zelenině, okopaninách a pod. ale plísně, padlí,houbové choroby avše ostatní mají kytky stromy růže prostě všechno, amyslím,že letos je to hrůza.Někde jsem četla, že se choroby šíří... celý příspěvek >
Hnojení květin, zeleniny a ovoce, kdy a jak, 21.9.2009
Dobrý večer, také se připojím k diskuzi a popíšu jak hnojím já.Zeleninové záhony, na podzim zarývám kravský hnůj pokud nemám tak kompost, ke květinám dávám cererit ke každé rostlince neboť je mám vkůře, k růžím hnůj nebo kompost, na lilie pohodím... celý příspěvek >
Vzdálenost tůjí při výsadbě, 20.9.2009
Uvádí se 60-80 cm.
Mrkev zavařování, 19.9.2009
Paní Květo, dejte do slaného nálevu na špičku nože kys. citr. a vytáhněte na 100c° 20min mrkev předvařte ale zavařujte jen jednou.Tu kyselinu myslím do každé skleničky.Zdraví Marie doufám že se to povede, já mrkev nezavařuji, ale moje maminka to... celý příspěvek >
Hnojit při výsadbě?, 17.9.2009
Zdravím Vás každý má jiný názor já vysazené a přesazené rostliny zásadně nehnojím taky sázím i přesazuji a budu hnojit až na jaře.Marie
Hnojit na jaro nebo na podzim, 17.9.2009
Zdravím Vás já hnojím na podzim i na jaře vše co mě roste na zahradě cereritem kromě azalek, vřesů, rododendronů,tam přidávám rašelinu.
Chvojí x netkaná textilie, 16.9.2009
Dobrý večer tak já nejprve přihrnu kompost nebo vyzrálý kravský hnůj a pak přikryji chvojím.Pokud chvojí nemám jen přihrnu.Marie
Čím krmíte?, 16.9.2009
Zdravím Vás Danielo tak musím pochválit Beníka už začíná s granulemi jsou sice namočené a míchám do nich trochu masa z konzervy nebo vařené kuřecí, ale budu ubírat, veme si isuché jen trochu ale veme.Trvalo to tři dni než okusil.Marie
Mulčování kůrou a cibuloviny, 16.9.2009
Zdravím Míšu i Vás Regino Míša má úplně pravdu já mám pod mulčem vše trvalkový záhon, traviny,jehličnany, i cibuloviny nenínic lepšího než štěpky, vše co jde ze zahrady jde zpátky.Regino někdy je vidět u potoků jak nějaké firmy drtí větve zkuste se... celý příspěvek >
Lilie - přesazení, 16.9.2009
Děkuji za odpoěď už jsem je přesadila.Marie
Campanula zvonek nevěsta, 16.9.2009
    Micuko nádhera já ji mám taky i tu co kvete večer.Zdraví Marie
Šalvěj, která usychá, 15.9.2009
Zdravím micuko, já taky neznám ty názvy všech a latinsky už vůbec ne.Ano je to pampová tráva a já zakrývám tak že do pytlů dáme seno, nebo listí aobložím dokola a pak vemu folii a celou ji omotám ata folie musí přesazovat přes ty pytle a zavážu... celý příspěvek >
Šalvěj, která usychá, 14.9.2009 Obsahuje fotku
Zdravím micuko, do otvorů v netkané folii jsem sázela když jsem měla koupené hrnkované sazenice, udělala jsem otvor kulatý ne kříž. Velké sazenice i jehlčnany napřed zasadím a pak natahuji folii, vždy nechám okolo rostlinky místo aby se k ní dostala... celý příspěvek >
Další diskuze:  1112131415  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika