Příspěvky uživatele - Zera

Řez sakury kdy?, 15.3.2009
Moc děkuji za odpovědˇ.R.
Zná někdo tyto odrůdy?, 15.3.2009
Děkuju za odpovědˇ,určitě se pozeptám po odrůdách které mi doporučujete.Už se těším až je budu sázet.Ale navím jak u Vás, tady tomu počasí rozhodně nepřeje.Sluníčko vykoukne jen chvilku a jinak prakticky pořád prší. Ještě k odrůdám z mého... celý příspěvek >
Zná někdo tyto odrůdy?, 8.3.2009
Možná máte pravdu s tím popisem.Koupila jsem tam hrušeň a rovněž pátrám po tom, co to vlastně je.A jak už jsem tam napsala, možná našemu zahradníkovi pomáhá s popisem jeho soused cukrář.Ale v každém případě-všechny růže jsou krásné. Ještě bych... celý příspěvek >
Clappova Půlpán - zná to někdo?, 8.3.2009
To těžko, je napsané v kolonce odrůda, velkými písmeny.Zkusím se zeptat přímo v Holovousích.To velké H může znamenat Holovousy.Vzhledem k tomu, že jsem ve stejné školce koupila  u nás možná naprosto novou odrůdu růže, je možné že máme velmi... celý příspěvek >
Zná někdo tyto odrůdy?, 7.3.2009
Koupila jsem ji v Hořicích v Pod.Ale jak píšete, že Dr.Helmut je teplomilná, mám asi smůlu, bydlím kousek odtud.Název té druhé si možná v zahradnictví zkrátili.Zatím to vypadá, že snad všechny růže přežily zimu bez újmy.Měla jsem je přihrnuté,... celý příspěvek >
Clappova Půlpán - zná to někdo?, 7.3.2009
Opsáno přesně ze štítku- Clappova půlpán H(možná M) sem. -ve vyhledavači nic, bydlíme kousek od Holovous tak snad něco nového nebo něco naopak starého?Koupila jsem ji vloni, jako Clap.červená, nepřečetla si štítek a teď koukám co... celý příspěvek >
Řez sakury kdy?, 7.3.2009
Kdy prořezat sakuru?Ve stejné době jako třešně tzn, asi tak v červnu v červenci?Nebo má sakura jiný termín řezu.Potřebuju trochu zkulturnit našeho krásně kvetoucího miláčka.Strom je asi 15ti letý.R.
Zná někdo tyto odrůdy?, 7.3.2009
Vloni jsem koupila v zahradnictví růže a dvě z nich nemůžu najít v atlasu odrůd. Opsáno přesně ze štítku: Dr.Helmut Shmidt a Notrdame.Jedna by měla být žlutá a druhá červená ale už nevím která z nich.Jak budou vypadat?(Měli by být... celý příspěvek >
Co s tím?, 6.3.2009
Nejsem, ale kdysi jsem začínala na dráze - Co se v mládí naučíš...
broskvoň z pecky, 5.3.2009
Můj táta celý život pěstoval broskve jen z pecek ,očkoval málokdy.Byl tím posedlý a bral nám pecky už od pusy.V okolí jiné než tátovi semenáče nerostly, rodily a některé dodnes.Je fakt, že pocházím z Poděbradska a tam vrazíte hrábě do země... celý příspěvek >
Co s tím?, 5.3.2009
Myslím, že to bude ten zbyrtečný kus pahýlu, ne? 
Hrušeň Clappova, 5.3.2009
Mezištěpovaný není, zahradu mám na severním ale skoro celodenně osluněném svahu, půda jílovitá, stanoviště-chráněné,nadm.v.360m. Zahradu mám 10arů tak snad se tam vejde.Známý mi dnes nabídnul ty dvě jablůňky, jemu se nevešly, tak bych... celý příspěvek >
Hrušeň Clappova, 5.3.2009
Vrátím s zpět k tématu otázkou: Do jakých rozměrů asi doroste Clappova - čtvrtkmen(podnož si nepamatuju).Jedná se mi o to, jak daleko od vloni vysazeného stromku sázet další stromek.Mezi mladým stromkem ke koruně dalšího... celý příspěvek >
Úvahy před řezem i po něm, 4.3.2009
Tak já už jsem si nůžkama zacvakala, trošku jsem si střihla do James Grievu.Soused byl zrovna na zahradě, zřejmě jenom na čumendě ale byl tam bez manželky, tak nevím jestli se doma zmíní... Do práce se mu očividně nechtělo.
Úvahy před řezem i po něm, 4.3.2009
Jak tady tak u kafe pročítám"vlákna" a zapuzuju myšlenky na mozoly co mě dozajista čekají, pointa-když dělá soused musíš ty taky-mi evokuje vzpomínku na naše stařičké sousedy.Když jsme se před 30lety přistěhovali do naší staré řadovky s... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika