Příspěvky uživatele - Zera

Co s tím?, 4.3.2009
Větve moje čiperná tchýně už posekala, takže z roubování asi nic nebude.Zkusím to podle rad pana Radouše, kterému děkuju za vysvětlení zpětného řezu.Doufám že se mi to povede.
Co s tím?, 3.3.2009
Myslela jsem si že to zkusím jak radí pan Radouš.Strom taky tak vypadá jak píše.Jsou to asi 30cm pahýly. Ale nejdřív je musím zarovnat jsou roztřepené.No, ale když pomyslíte, že naší babče je 82,tak se snad ani nemůžu zlobit. Četla... celý příspěvek >
Co s tím?, 3.3.2009
Tchyně před 4 lety přinesla Rubín -polokmen.(Babička to nerozlišuje.)Když se mi povedlo stromek trochu zvládnout, brala jsem to jako výzvu, zdál se babičce moc velký.Tak ho včera narovno uřízla.Odřízla 2/3 koruny.Jde s tím něco dělat?
Amarylis, 27.2.2009
Děkuji za naději, je opravdu krásný a nerada bych o něj přišla.
kácení ovocných alejí, 27.2.2009
Nevím, co pana 70.100 tak mém příspěvku tak rozlítilo.Já sama jsem vlastníkem naprosto nevyužitelného pruhu pozemku u silnice a vím, co je to jeho údržba.A kočárem ani povozem jezdit nechci a strýmka vím co je.Jen mi vadí, že narozdíl od starých... celý příspěvek >
kácení ovocných alejí, 26.2.2009
Vadí mi paušální přístup.Rosteš u silnice?Pryč s tebou! Myšlenka, že za každý strom vykácený u silnice se zasadí jiný, je dobrá, ale proč někde jinde?Ty stromy budou chybět v konkrétní krajině.Ať jabloně nebo lípy... Nešlel by tento problém... celý příspěvek >
Amarylis, 26.2.2009
Pěstovala jsem podle rad a teď mi krásně kvete, květ je tmavě červený.Ale nemá vůbec žádné listy.Ani se nerýsují.Je to správně? Nebo ten květ je labutí píseň?
Který z nových rezistentů se Vám osvědčil?, 20.2.2009
Po 33ti letech se snažím oprášit znalosti z hodin sadaření.Takže mám na své zahrádce pár novinek.Ale pokaždé, když ze sklepa přinesu košík se studenýma, voňavýma jabkama, vybaví se mi babiččina sednice, kde se v zimě netopilo.V bedýnkách na... celý příspěvek >
Rubinola - podnož MM 106, 19.2.2009
Děkuju, snad bude moje sadaření úspěšné.
Rubinola - podnož MM 106, 18.2.2009
Děkuji za odpověď.Ještě bych ráda věděla, jestli korunku dutou nebo terminální.Přiznám se, že tu s terminálem neumím moc udržovat.Stromek jsem vysadila na podzim, nechala 5 postraních výhonů na 5 oček a terminál o 1/3 vyšší. 
Rubinola - podnož MM 106, 18.2.2009
Koupila jsem Rubinolu na podnoži MM106..Nemám zkušenosti s touto podnoží ani odrůdou.Jak řezat? 
Slimák - užitečný živočich?, 15.2.2009
Všeho moc škodí i slimáků v kompostě.Nejlepší slimák do kompostu je tekutej slimák.
jak se zbavit krtka, 15.2.2009
Na naše krtky funguje, teď jsou sousedovic.Ale my máme z plusu 2 za 600.Asi mají jiný kmitočet nebo soused lepší zahradu.
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika