Příspěvky uživatele - Zera

Fenka dělá loužičky, 20.10.2009
Stejný problém jsem měla i já se svou čubinou, bylo jí 14.Je to prostě stáří.V létě to bylo dobrý, měla otevřené dveře a stihala to.V zimě jsem to řešila podložkama, co se dávají v nemocnici(nebo můžete zkusit hadr, noviny) a tam jsem ji naučila... celý příspěvek >
Zahrada bez chemie - tipy a triky, 15.10.2009
Mám dvě zahrady, jednu malou u domu, okrasnou a velkou odloučenou, ovocnozeleninovou.Tady doma mám asi 50ti letou jabloň- solitér-L.Lambourne.Za 30let jsem nestříkala, hnojivo má tak z trávníku který hnojím max.3x do roka(slepičák, vápno) a... celý příspěvek >
Vybírám nové stromky - prosím o Váš názor, 15.10.2009
Děkuju za názory, jen jste mě ujistili v tom, že asi stará dobrá Konference nebo Boskova lahvice bude to správné.Chtěla jsem něco nového, ale zas tolik místa nemám abych pokusničila.Máme rádi čerstvý hruškový kompot, tak proto zimní, ale chtěla... celý příspěvek >
Vybírám nové stromky - prosím o Váš názor, 14.10.2009
Vybrala jsem podle pomologických popisů tyto odrůdy: podzimní-Blanka, Karina,Nitra, Dicolor zimní-Astra, Erika,Luna, Nela Máte někdo něco z toho doma?Chci si koupit jen jednu z podzimních a zimních.Mám Clappovu, ještě nerodila je loňská... celý příspěvek >
Solarni odpuzovac krtku, 7.10.2009
Máme dva, manžel to koupil v nějaké akci.Na krtka to kupodivu funguje, odstěhoval se k sousedovi.Ale hryzec si s tím píská do noty a nehne se.R.
Co to je?, 18.9.2009
Docela bych souhlasila, připadá mi nějaký bakelitový.Vnučka má doma takvých brouků víc, někde je koupili ve výprodeji. Tenhle vypadá nachlup stejně.Se čmelákem, má tak 5 cm a vypadá jako živý, vnučka dokonce spí.Tak nevím paní Popelková...
Nemocné ryby v jezírku, 11.9.2009
My každý rok na jaře čistíme jezírko a při té příležitosti vylovíme všech 20 rybek,"naložíme" do hyprmanganové lázně.Máme asi 30l lavor do kterého dám tak špetku, co ze mezi prsty udrží, pár zrníček.Rybky máme zdravé, letos nám poprvé... celý příspěvek >
Kocour cestovatel, 11.9.2009
Prohlížím si obrázky kočičáků a vzpoměla jsem si na našeho Šedivku.Byl to modrošedivý mourek, na sluníčku byl opravdu do bleděmodra.Kdysi ho přivedly děti, někde se k nim přidal a už neodešel.Škoda že nemůžu poslat foto, tenkrát se internet... celý příspěvek >
Kocour cestovatel, 20.8.2009
Měla jsem kocoura, obyčejného mourase.Každý rok v únoru se vydal na kocouří tah.Vrcel se po měsíci, vhublý,špinavý a už od konce zahrady řval že je doma a má hlad.Jednou, než jsem vyběhla kocour ztichnul a za chvíli se plazil jen po předních... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 20.8.2009
Na zahradě u domu, má asi čtvrt aru, jsme až do loňska měli 4 úly.Vnučky nedostaly jediné žihadlo.Na jaře jsme je přestěhovali na naší druhou, větší zahradu.A náš soused má jiný problém.Má za naším plotem velký sad a naše včely mu chybí.Možná by... celý příspěvek >
Kopretiny, 19.8.2009
Myslím, že je to jedno.Já pokud mám čas, stříhám,pokud nemám, nestříhám.Nevšimla jsem si, že by to nějak ovlivnilo kvetení v následujícím roce.Některé trvalky remontují atˇje stříháme nebo nestříháme.Některé jen krásně obrostou, ale ten rok už... celý příspěvek >
Rotvajler, 2.8.2009
Vidím, že jste zpálená pro věc.Jen bych to nebrala tak razantně.Můj dovětek o informaci týkajíci se rasy byl pro jistotu.Věřím že majitelka psa si je vědoma proporcí psa a  jeho možností využití síly.Věřím taky, že normální majitel si svého... celý příspěvek >
Pes a bouřka, 1.8.2009
Opět s Vámi v jádru souhlasím.Jen vůdcem psí smečky je fena, jen tato vůdčí fena má právo si vybrat samce a pak rodit potomky.Ostatní feny její potomky pomáhají vychovávat.Proto je fena daleko benevolentnější k našim malým dětem, pokud je naše pozice... celý příspěvek >
Co s meruňkami?, 27.7.2009
Řeším stejný problém, mám obalené dva stromy i když už od začátku června probírám a zahazuju.Momentálně z nich vařím vnučkám přesnídávku nebo zamražuju převařenou dřeň s cukrem jako zmrzku.Asi dojde i na to nejlepší z meruněk, tekuté... celý příspěvek >
Rotvajler, 24.7.2009
Rotvajler patří do skupiny služebních plemen.Ale je často pro svoji neúprosnost a tvrdost zneužíván a je cvičen jako bojový pes.Což je při jeho proporcích dost průšvih.U služebních plemen je prioritou učenlivost, ochota... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika