Příspěvky uživatele - Zera

Mizení ryb, 20.7.2009
Nám se v jezírku usídlila užovka obojková, je to ještě ani ne půlmetrové hádě.Zatím mizí ryby jen do 5ti cm.Nevím jak tu vzala, jsme uprostřed města.Nejspíš asi jako čilý úlovek nějakého ptáka.Pokud bydlíte u lesa, mohla by to být užovka... celý příspěvek >
Mravenci na zahrade, 14.7.2009
Moje poznámka nebyla myšlena paušálně, byla to reakce na pána s benzínem.Ale příspěvek zmizel.Mravenci jsme měli v podkroví ve střešní izolaci, vím co je to za mršky, všechno muselo jít pryč i okna.Nepomohla žádná chemie.Na zahradě s nimi bojuju... celý příspěvek >
Mravenci na zahrade, 11.7.2009
Mravenci mšice neničí, naopak je roznášejí a "chovají"si je.
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 9.7.2009
Nádhera! Nezpomeňte ho ošetřit proti Odnašeči salámovému, který u nás škodí neustále.
Jak se zbavit kuny?, 4.7.2009
Buďte rád, že je na zahrádce a ne doma na půdě.To by vám vadilo víc, než že chytá ptáčky.Nějak se živit musí.
Pes a bouřka, 4.7.2009 Obsahuje fotku
Zase s Vámi musím souhlasit.Ano i starý pes se naučí novým kouskům, ale odnaučit ho ty staré je těžší.Ale lze to.A těžko bych mohla brát psa jako člověka, to bych je nemohla cvičit.Ale děje -li se to, je to opravdu špatně.Té čubině je 12,je... celý příspěvek >
Pes a bouřka, 4.7.2009
Nejsem sice odborný cvičitel psů ale kdysi dávno jsem jako pomocný cvičitel fungovala.Souhlasím s pisatelkou předešlého dotazu pouze v tom, že pes vycítí náš strach, vycítí naše emoce.Ale bouřku cítí dleko dřív než my.Pokud se Vaše švagrová bouřky... celý příspěvek >
Mraveniste v travniku, 30.6.2009
Žiju a nechávám žít.Ale mravenci mě žít nenechají, taky jich mám plný trávník a byt.Takže to praktikuju úplně stejně jako Vy-horká voda, Biolit a ještě než to postříkám, nakrmím larvama rybičky.Co zbyde nechám sýkorkám a ten zbytek prostě dostane... celý příspěvek >
Co se slimaky, 28.6.2009
V jedné z diskusí o slimácích jsem četla, že je dobré nachystat slimákům pohoštění.Trochu mi to vyloudilo úsměv ALE něco na tom je.Na odloučené zahradě mě zastihla bouřka, tak jsem ve spěchu okolo celého záhonu se salátem a kedlubama nechala všechno... celý příspěvek >
Kdo krade vejce, 23.6.2009
Ježek pokud vím vajíčko sežere na místě, nikam ho nenosí, přistihla jsem ho.To je určitě kuna, nám nejdřív vybírala vejce, podkladky měla babča dřevěný a ty mizely taky.Pak nám, jak psáno v jednom příspěvku, pila slepicím krev.Ráno tam byly... celý příspěvek >
Pes a bouřka, 23.6.2009
12ti letá čubina už zřejmě špatně slyší, tak je možné že z toho hluku bouřky slyší jen pro ni nepříjemné zvuky.Pokud Vám na ni záleží, zkuste u ni chvíli zůstat a tišit ji.Jinak si myslím že, pokud to jde, vzměte ji holt při bouřce domu.To... celý příspěvek >
Zná někdo tyto odrůdy?, 21.6.2009
Je červen, podávávám tedy zprávu: Nottingham má tři krásně polorozvitá poupata a jak píšete, je to nádhera, Helmut se teprve rýsuje přežil zimu bez úhony a převapil mě tím, jak se keříček krásně větví a množstvím nasazených poupat.A ještě mám jednu... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 11.6.2009
Ale teď se píše rok 2009.Ty příspěvky nečteme jenom my, co si pamatujeme "hovnocucy",které nám i u nás ve městě pravidelně odvážely fekálie.Náš imunitní systém je díky všem těm chemiláliím kolem nás trochu nadranc.Souhlasím s Chemickým... celý příspěvek >
Jakou sladkovišeň do podhůří?, 23.5.2009
Znáte někdo nějakou dobrou odrůdu sladkovišně do podhůří?Ráda bych aby nebyla moc vzrůstná.Kyselku už mám a docela tady jde. (430m n.m.severní slunečný mírný svah).Díky.Radka
Chycená myš, 9.5.2009
Taky jsem si všimla...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika