Příspěvky uživatele - 109.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cibule zahnívá, 29.6.2017
Cibule ze sazečky narostla hezky velká, ale má popraskanou slupku a v prasklinách zahnívá.Co s ní, vyndat a usušit?Co může být příčinou, když u nás je spíše sucho, ale muž rád zálévá a přihnojoval síranem amonným.Není to tím, že prudce vyrostla a tím... celý příspěvek >
Zkoucené listy u velkokvětého ibišku, 27.6.2017
Bohužel, foto neumím, kroutí se vrcholové listy jako by do ruličky, ale ne úplně.Jinak vypadá zdravá.Co by to mohlo být?M.
Zkoucené listy u velkokvětého ibišku, 19.6.2017
Prosím poraďte, jestli někdo víte, co způsobuje kroucení listů velkokvětého ibišku, který krásně obrazil.Nejsou patrni žádní škůdci, ani nějaký povlak.Děkuji za odpověď.Markéta.
Listopadky v květináči, 14.11.2016
Mám dotaz: listopadky zakoupené v květináči bych chtěla uchovat a zasadit do zahrady.Poraďte, co teď s nimi, abych je mohla mít v zahradě.Popř.,kdy zasadit do země.Děkuji za reakci.Markéta.
Šeřík velkokvětý, 12.11.2016
Prosím o radu, kdy a jak sestříhnout šeřík, aby byl košatý a bohatě kvetl.Je 4 letý a zatím roste jen do výšky a to nechci.Určitě ne teď na podzim, ale asi po odkvětu, ale jak hodně mnohu střihnout, aby příště opět kvetl.Děkuji předem.Markéta.
Pnoucí fazole - sklizeň, 19.9.2016
Prosím o radu.letos poprvé jsem vysela fazol pnoucí-bohužel už nevím odrůdu.Lusky jsou velké, silné,trochu kropenaté a fazole tmavomodé.Nevím, kdy sklízet, některé i když zelené slupky mají jádra tmavá a šlupička naprasklá.Jde mi o jádra.A po... celý příspěvek >
Černý rybíz - přesazení, 13.9.2016
Prosím o radu, kdy lze přesadit černý rybíz, který je z větvičky zasazené na jaře.Je krásně vitální a snad má i kořeny.Děkuji za odpověď.Markéta.
Gabrovská - plody "pláčou", 4.7.2016
Stromek 3.rok od výsadby, kvetl dobře,,plodů bylo jen15 a ty jsou sice ještě malé, ale modrají a jsou na nich kapičky.Co to je a co s tím?Už jsou všechny opadané, ale váhám, zda stromek neodstranit.Poraďte, prosím.Markéta.
Okurky nakladačky - pozdní výsev, 30.6.2016
Dnešní kroupy v okolí Holic zlikvidovaly porost okurek nakladaček.Jsou polámané a těžko se vzpamatují.Kdybych zasela nové, budou ještě schopny vyrůst a plodit?Prosím, každá rada drahá, za 12 let co tu bydlíme jsem tady toto nezažila.Na zahrádku je... celý příspěvek >
Mšice na sloupovkách, 12.6.2016
Mám 2 sloupovité jabloně Walz a Polka.Jisty jsou zkroucené mšicemi.Stříkala jsem 2x.ale do pokroucených listů se nedostanu.Poradíte jak na likvidaci potvor žravých?Díky Markéta.
Sestřih dvouleté meruňky, 12.6.2016
Prosím o radu: dvouletá meruňka sice kvetla, ale plod není žádný.Zato letorosty jsou dlouhé a tak se ptám, zda a kdy je možné výhony zakrátit.Jsou slabé a chci stromek trochu tvarovat.Děkuji za radu.Markéta.
Pestovani kopru pod bilou textilii, jak na to?, 3.6.2016
Nechápu, jaký má význam netkanka pro setí kopru.S nedostatkem kopru jsem bojovala pár sezón, pak jsem použila Hanák, který krásně semení a je po problému.Hlavně si nevyplet mladý.
Mšice na oregánu, 2.6.2016
Prosím, jak zabojovat se mšicemi na oregánu a jiných bylinkách?Děkuji za radu.Markéta.
Americký velkokvětý ibišek, 1.6.2016
Letos jsem koupila sazenici velkokvětého ibišku a přesadila do volné půdy.Při zakoupení mi bylo řečeno, že má chlorozu a ta zmizí na venkovním stanovišti.Při koupi byl v krytém velkofoliovníku.Ale teď spodní listy žloutnou ještě víc a chtějí... celý příspěvek >
Rajče Stupické polní, 31.5.2016
Letos poprvé jsem zasadila rajče Stupické polní.Na sáčku se píše, pěstovat na 2 až 3 výhony.Máte někdo zkušenost jak se potom rostlina s více výhony vyvazuje?Dík za radu.Markéta.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika