Příspěvky uživatele - 109.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajče Stupické polní, 31.5.2016
Letos poprvé jsem zasadila rajče Stupické polní.Na sáčku se píše, pěstovat na 2 až 3 výhony.Máte někdo zkušenost jak se potom rostlina s více výhony vyvazuje?Dík za radu.Markéta.
Mšice na oregánu, 30.5.2016
Prosím, jak zlikvidovat mšice na bylinkách-oregánu, Aby se dalo konzumovat. Děkuji za radu.Markéta.
Sadba salátu, 21.3.2016
Prodím poraďte.Pěstuji si sadbu salátu, je pěkná, ale slabá.Mám ji přihnojit a když tak čím, abych ji nespálila.Děkuji a jsem s pozdravem.Markéta.
Prosím o určení druhu hortenzie, 20.3.2016
Dobrý den.Dostala jsem hortenzii a neznám název.Vypadá takto.Květenství má jakoby talířkovité z drobných kvítků kvetoucích od okraje a je bílo bleděmodrá.Nevymrzá ani bez přikrývky a teď jsou po květenství uschlé zbytky na rozvětvených... celý příspěvek >
Poraďte odrůdu okurek nakladaček, 15.2.2016
Pane Stanislaw, a co otázka plísně?Většinou se doporučuje vertiko právě kvůli tomuto problému.A co vy ostatní, taky naležato nebo vertiko?
Poraďte odrůdu okurek nakladaček, 15.2.2016
Sice hodně v předstihu, ale ráda bych se zeptala, jaká odrůda okurek nakladaček na záhon-vertiko-je nejlepší tj. výnos a zdravotní stav.V množství odrůd se nějak ztrácím, protože všechny mají na přebalu to samé.Prosím,... celý příspěvek >
Narašené hlízy begonií a zahradních kal, 14.2.2016
Tyto kvetiny mám již naklíčené, jsou volně v teplém sklepě.Co s nimi, aby přečkaly než půjdou ven?M.
Kvete jabloň Hana, 2.9.2015
Dnes mi znovu vykvetla letní jabloň Hana.Slušnou úrodu jsem sklidila koncem července.Co teď?
Řez vinné révy, 5.8.2015
Karisíť je2x3m.Je u dosluhující pergoly na terase-měla by ji časem nahradit.Chci jen trochu solidní obrost s nějakými hrozny na zobání.Jo a odrůda révy je červená chrupka.Jestli existuje příručka pro tupější, budu vděčná za tip.Ale osobně dávám... celý příspěvek >
Řez vinné révy, 4.8.2015
Pro Zyjan-vážím si vašich rad a omlouvám se, jak jsem reagovala na Ferdu.Snad už naposledy: To vše, co mi letos vyrostlo musím ustřihnout?Kdybych to neudělala a snažila se eliminovat výhony, to staré dřevo by nevyživilo obrost?A 1 výhon mi dá opět... celý příspěvek >
Řez vinné révy, 4.8.2015
Tak jsem z toho jelen.Vím, že na podzim listí opadá, ale jeden tažeň i když metrový mi dá kolik hroznů?Asi dost málo, ale nejsem nenasyta chci trochu zastínit terasu k sousedům.Asi to chce v mých požadavcích zlatou střední.Markéta.
Vosy žerou ještě tvrdé broskve, 4.8.2015
Co děláte proti vosám, pokud vás taky navšťevují?Snad každá trochu zrající broskev je nažraná vosou a ani jáhve s cukrovou vodou nepomáhají.To samé bylo na letní jabloni, teď se přestěhují na švestku a jako dezert budou hrozny.Máte někdo použitelnou... celý příspěvek >
Řez vinné révy, 4.8.2015
Ferdo, tys mě asi vystihl, protože opravdu chci obrost i hrozny, Jeden výhon mi to neřeší, ale jsem vděčná všem, kdo si nedělají" prdeličky "a snaží se poradit.Všm velký dík.M.
Řez letní jabloně Hana, 4.8.2015
Dobrý den.Sklidila jsem jablka na Haně, jednak padala, jednak ji ničily vosy.Mám ji 3.rok a zanedbala jsem řez.Teď jsou větve dlouhé a ohýbají se.Kdy mohu do stromku říznout a jak moc?Děkuji za laskavé odpovědi.Markéta.
Řez vinné révy, 4.8.2015
Takže: to co nyní tvoří obrost na jaře zlikviduju a bude zase 1 výhon?No, ale takto mi síť neobroste.Chtěla bych to mít trochu jako stěnu, ale jeden výhon to moc neudělá a taky hroznů bude jen pár.Jsem z toho jaksi zmatená, ale jak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika