Příspěvky uživatele - 248.215

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okrasné dřeviny nebo jehličnany, 12.9.2018
To než vám to kolem toho nářadí vyroste, tak vám to nářadí na dešti a později sněhu shnije. Řešila bych to osobně tak, že bych koupila levný fóliák (ten na obr. z netu se dá koupit za 1500-2000,-rozměr 2x3m). Zatím by sloužil jako přístřešek na... celý příspěvek >
Identifikace kaktusů, 11.9.2018
Ten první vyšší by mohlo být Astrophytum ornatum a druhý plošší Gymnocalycium riojense (nebo něco podobného těmhle dvěma, omlouvám se, už kaktusy dlooouho nesbírám, tak aspoň tip...).           Lída
Jak omezit výšku rajčat?, 11.9.2018
Pěstuji Bejbina na dva výhony (venku) už roky, ale stejně dorůstají cca 2,20m a část přesahující kolík, který má 1,80m i přes zaštípnutí roste dál převisle - asi bych ji musela důsledně odstraňovat. Rostliny se dělí na dva výhony asi 30cm nad... celý příspěvek >
Nevíte někdo co je to za strom?, 10.9.2018
V HK je běžně vysazovaný v ulicích...          Lída
Mulcovanie / Korene, 9.9.2018
Stromky si pod mulčem udělají povrchové kořínky, protože tam mají vláhu - mulč drží vlhkost. U mne to dělají také. Nijak to neřeším. Pokud mísy kolem stromků jednou za čas odpleveluji, kidně sem tam kořínky poruším, ale pak zas nastýlám další mulč.... celý příspěvek >
Mulcovanie malin, 8.9.2018
Já to dělám tak, že na zimu hodím na maliny kompost - ten v pohodě prorostoui, a když zjara vyženou výhony, vypleji a namulčuji posekanou trávou - mulčuji tak celé léto.            Lída
Co je to za kvetinu?, 8.9.2018
Které???
Jaká je Rajka, 8.9.2018
Doplním - ženy a vosy... Dneska jsem ji sklidila, už "šla" od větvičky. Ale snad polovinu plodů na stromku mi během dozrávání naďobaly vosy, takže jsem zavařovala jablka ve vlastní šťávě na štrůdl - mám jich slušnou... celý příspěvek >
Pes divně chodí, 6.9.2018
Spíš by to chtělo zeptat se na veterině, bezdůvodně to nedělá, je tam nějaký problém.  Žere a vylučuje normálně?           Lída
Cerstve vyrobene kompoty na vrchu hnednou a kazi se, 4.9.2018
Mohlo by to být i tím, že u půlených je víc hmoty a méně nálevu, takže k patřičnému prohřátí celého obsahu sklenice potřebují delší dobu, nesmí se k určenému bodu teploty prohřívat rychle. Doba postupného prohřívání by měla být cca 1 hodina, než... celý příspěvek >
Příprava na výsev trávníku, 3.9.2018
Tak ještě sehnat minibrány (třeba Vari) a nechat uvláčet  ...           Lída
Hnednouci skvny na listech, 2.9.2018
Podle fotky to vypadá spálené ostrým sluncem, na chorobu to nevypadá. Lída
Listy jahody, je to v poriadku?, 2.9.2018
Jedná se o tzv. bílou skvrnitost (houbové onemocnění), které se ale vyskytuje prakticky všude a jahodám nijak zvlášť neškodí, většinou to lidé nijak neřeší. Ty hnědnoucí listy jsou normální známkou blížícího se podzimu. Proti bílé skvrnitosti se... celý příspěvek >
Lord Lamborgini, kde sehnat?, 1.9.2018
Pokud byste si jabloň Lord Lambourne zadala do vyhledávače, tak zjistíte, že na podnoži A2 ji má "prodej stromků" Uherský Ostroh a na podnoži M9 "ovocná školka" Strážnice. První i posílají, druzí ne.           ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika