Příspěvky uživatele - 248.215

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rybíz - identifikace škůdce na dřevě, 2.11.2021 Obsahuje fotku
A nejsou to obyčejné mšice a jejich voskové výpotky? viz zvětšený výřez fotky...           Lída
Bílé skvrny na listech, 2.11.2021
Na červce by mělo zabrat setření vatovou tyčinkou namočenou v lihu, ta je ničí. A stříkněte ji stejně, do úžlabí listů se tyčinkou nedostanete.    Lída
Mala previsla visen,jaky to muze byt druh?, 1.11.2021
Morela pozdní?  Ta je kyselá a roste později převisle (ona většina višní). My měli podobně malou (velkou) Morellenfeuer, ta není tak kyselá a lze ji i normálně jíst.            Lída
Jaké hnojivo k rybízu?, 25.10.2019
Rybízy se při výsadbě mají sázet hlouběji, než byly původně, aby pustily nové výhony i ze zapuštěných částí větví. Nesází se jen po krček. Osobně bych je ještě vyhrábla, zapustila hlouběji a v pásech udělala spíš obrácený spád, aby v nynějších... celý příspěvek >
Jaké hnojivo k rybízu?, 24.10.2019
Hnojení bych nechala na jaro (ale ani to není nutné - po sázení by v půdě mělo být živin dost.  Mulč můžete, ideální je kompost, můžete i listí. Hnůj si nechte za rok.            Lída
Zahradní domek, 23.10.2019
Ten strom musí být pořádný, když to unese... Jinak traviny suchomilné - kostřavy, kavyl + nějaké nižší poléhavé skalničky, které snesou sucho  - mateřídouška, tařička, netřesky...          ... celý příspěvek >
Identifikácia ovocia, 21.10.2019
Pomerančovka = Maclura             Lída
Identifikácia ovocia, 20.10.2019
Není to pomerančovka?           Lída
Doba kvetení, 18.10.2019
U mne třeba nektarinka Venus kvete dřív, než Redheaven a dozrává až v září. K množství plodů : druhý rok po výsadbě ponechat stromku 30 plodů znamená zbytečné vysilování stromku na úkor dalšího růstu .   Lída
Visen / visna ako tieniaci strom?, 17.10.2019
A co třeba Moravský sladkoplodý jeřáb? Je to pohledově takový "lehký" strom, ale stín dělá.                                  Lída
Listnáč(e) k zastínění terasy, 15.10.2019
Sakury mají plody - třešinky... A co nasadit sloupovité ovocné stromky? Nerostou do šířky (spíš jako topol) a z boku by terasu také zastínily. Dorůstají cca 3m výšky. A ještě byste si mohli přímo u terasy trhat jablka... celý příspěvek >
Co je to za strom? (zpeřený list, "rozinky na šňůrce"), 10.10.2019 Obsahuje fotku
...já si marně lámala hlavu, co to je. Tohle foto tomu odpovídá.  Lída
Zimní odrůda - vhodný výběr, 8.10.2019
Pěkné stromky mívala školka Strážnice, p.Zíbal. Mám od nich několik, ale už neposílají a pro mne to je daleko. Nabídku ale mají pěknou. ps- "vřeteno" si ale musíte z koupeného stromku teprve vypěstovat - musíte ho mít na slabě vzrůstné... celý příspěvek >
Skudce, 3.10.2019
Červci ...
Zelenobílé listy: choroba, nebo výživa?, 1.10.2018
V chorobách se moc nevyznám, připadá mi to na padlí, ale za chvíli stejně opadá, tak bych to teď už neřešila.    Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika