Příspěvky uživatele - 135.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2019/2, 31.7.2019 Obsahuje fotku
Tak u nás se teď rozpršelo, každý den nějaký deštík nebo aspoň nějaké ty kapky. Listy trajčat jsou skoro stále mokré a tam mám strach aby z toho nebyla nějaká katastrofa. Pokud to vydrží do pátku, tak to bude dobré, protože v pátek osadíme se synem... celý příspěvek >
Listy rajčat, 30.7.2019
Vypadá to na dlouhodobý nedostetk vody spolu s horkem a z toho následující vodní stres, který způsobil nenávratné poškození rostlin (včetně těch krabatých rajčat). Hnojivo ev. postřik něčím je k... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 30.7.2019
Neměl by být žádný problém.            Vladimír
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 29.7.2019
Teď je konec července. Nikdo z nás tady asi není zahradním architektem a pokud ano, tak asi zadarmo nedělá. Chtělo by to začít se nějak vzdělávat, zajít do knihovny nebo si od přátel půjčit nějakou literaturu ve které se něco píše o navrhování... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 29.7.2019 Obsahuje fotku
Moc se mu pod tou pěknou záclonou líbilo a tak aby mohlo to zelí růst i do výšky, tak jsem mu dnes udělal takový záclonový tunel.            Vladimír
Hloubka sázení rajčat, 27.7.2019
Máte pravdu s tím celerem. Zmýlil jsem se. Co konkrétně z předpěstovaných utopíte? Já předpěstovávám jen košťáloviny a salát a nikdy je neutopím. U paprik, okurek, dýní to také nemá žádný význam. Pokud jde o kořeny ve dvoumetrové výšce, to se... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 27.7.2019 Obsahuje fotku
Dnes jsem sklidil první trochu větší rajčata odrůdy Costolluto Genoves Brokenbar (jsou to rajčata spíše na zpracování) a jedno 430 g srdce Ludmila´s Pink Heart.            Vladimír
Hloubka sázení rajčat, 27.7.2019
Všechny předpěstované rostliny se vysazují do té hloubky, jak byly předpěstované (snad jen s některými výjimkami, celer,..). Rostlina sama ví, co bude pro její vývoj nejlepší, nepotřebuje k tomu, aby našla vodu a měla kořeny odpovídající zelené části... celý příspěvek >
Hloubka sázení rajčat, 27.7.2019
Nechápu co je na tom logického.            Vladimír
Pekingské zelí a dřepčíci, 25.7.2019
Asi jste to neměl dobře upevněné, jinak dřepčík hustou záclonou neproleze.            Vladimír
Pekingské zelí a dřepčíci, 25.7.2019
Asi bych to vyhodil. Podle mne je nejlepší zakrýt rostliny už při výsadbě nějakou síťovinou, já používám staré záclony. Chrání košťáloviny i proti jiným škůdcům (bělásek, můra).           ... celý příspěvek >
Paprika pálivá Jalahot, 24.7.2019 Obsahuje fotku
Ještě jeden obrázek.            Vladimír
Paprika pálivá Jalahot, 24.7.2019 Obsahuje fotku
Vladimír
Paprika pálivá Jalahot, 24.7.2019 Obsahuje fotku
Semena Almapapriky jsem nesehnal, nakonec jsem na Slovensku koupil jejich Iliku. Dnes jsem měl první sklizeň, ochutanal jsem ji, je docela pálivá. Hned jsem je naplnil kvašeným zelím a dal je do sklenic a zalil Znojemským nálevem. Večer je šupnu do... celý příspěvek >
Výsev kedlubny, 24.7.2019
Taky se mně moc líbí Delikates Blauer. Poslední jsem sklidil včera, všechny měly okolo 80 -90 dkg a chuť stále vynikající. Nejsou tak šťavnaté jako Gigant, ale chuťově pro mne jistě lepší, ani v těch vedrech mně vůbec... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika