Příspěvky uživatele - 177.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úroda meruněk 2019, 16.7.2019 Obsahuje fotku
Madarska v Nitre..zdroj plantex, jar'16, podpnik montclar, chutovo vyborna, plodnost stredna (v porovnani so springbluskou a starou sarkovou marhulou), Tomas
Coxova reneta (Cox´s Orange Renette, *1825 M.R. Cox v Colnbrook-Lawnu), 4.7.2019 Obsahuje fotku
Coxova reneta, mm106, vysadba jar 2018, zdroj Caklov. foto 1 - snaha o plosny tvar, foto 2 - najkrajsi zo 4 plodov, dufam ze jeden z nich sa docka degustacie :)
Poškození plodů, 3.7.2019
nebude to skor nejaky skodca? napr obalovac, nebodaj tmavka?
Zlatohlávek zlatý, 2.7.2019 Obsahuje fotku
ahojte, 30 zlatohlavkov na jednom jablku som nevidel, ale 5-6 ks je ich tam bezne. U mna je to v jeden z hlavnych skodcov jabloni, v maji zeru jablcka a zozeru ich fakt dost. foto z jabloni nemam, pochutnavaju si na prezretych ceresniach 
Topend, 27.6.2019
marek, moja skusenost ta asi nepotesi. topend plus na st.julien z plantexu som po dvoch urodach presadil na verejne miesto. su to krasne velke slivky, bohata uroda... chut nic moc, plane "slivencie" rastuce v okoli ma sice plody 1/4velkosti ale... celý příspěvek >
Oskeruše, 26.6.2019
ahojte, vyzaduje si oskorusa chemicku ochranu? ako sa jej dari v teplej polohe? je mozne prve plody aj nejak vyuzit alebo treba cakat desatrocia pokial zarodi plny sud a vypalit? vdaka, Tomas
Trhliny - nekrózy na letorostech. Příčina?, 21.6.2019
trnovka?
Matčino, 21.6.2019 Obsahuje fotku
pan Hlavaty, Matkino nepestujem ale uvazujem o nom a tesim sa na vase zhodnotenie odrody z teplej polohy. mimo tema Matkino, skusite hadanku? na foto su vase dve TOP oblubene odrody, ukazuje sa prva uroda par plodov. Tomas
Úroda meruněk 2019, 17.6.2019 Obsahuje fotku
spring blush, mnamka   prve plody tento rok 10.6., v 2018 boli o dva tyzdne skor / uz koncom maja Tomas, Nitra
Jablcka pre bezzubych, 10.6.2019
v rodine je poziadavka zasadit taku jablon, ake konkretne odrody s maksou/jemnejsou duzinou odporucate? nemusi to byt "rezistent", praveze skor by som preferoval niektoru zo starych odrod, ale podmienka to nieje. vysadbovu jamu som pripravil cez... celý příspěvek >
Moruše, 28.5.2019
u mna sa krmia mladymi plodmi jablone, moruse nasadene maju, ale este nedozrievaju ani zdaleka..mohli by, tesime sa na ne velmi
Obaleč švestkový 2019, 27.5.2019
lepinox nepoznam, ekologickejsi pripravok? ja som pouzil na slivky a broskyne bulldock, v popise je hlavne na jablone - obalovac, piliarka, vosky, ma kontaktny a pozerovy ucinok tak by ucinkovat mohol, aspon dufam 
Kolko vydrzi slivka?, 27.5.2019
tak ako popri ceste to beriem, tam sa o ne nik nestara, ale mat takuto slivku v zahrade sa len tak nevidi, heh. a to nehovorim o nejakej zanedbanej zahrade nejakeho lajka, ale o skusenom zahradkarovi s trosku viac extenzivnejsim pristupom (80 rocny... celý příspěvek >
Kolko vydrzi slivka?, 27.5.2019 Obsahuje fotku
ahojte, len pre zaujimavost, starsia slivka u kamarata, funguje takto uz par rokov..neveril som tomu co vidim
Žloutnutí listů nektarinky, kde je problém?, 23.5.2019
LAD? pridat vapnik aj ked zltnu listy? hnoj, kompost, mulc ok, s liadkom si to premyslite. Tom
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika