Příspěvky uživatele - 177.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Cresthaven, 6.9.2019
tazko hodnotit, rodili prvy rok. flamingo bolo moja prva tohtorocna broskyna, velke plody po prebierke. chut vyborna. Halehaven po slabsej prebierke malo mensie plody ale chutovo vyraznejsie ako flamingo. cresthaven je az teraz, pocasie nic moc,... celý příspěvek >
Odrůda Cresthaven, 4.9.2019 Obsahuje fotku
dockal som sa. najneskorsia broskyna co mam
Bohemia 2019, 4.9.2019
bohemika by mala byt jednou z najdlhsie skladovatelnych hrusiek, cize neskora zimna odroda. ale ze by sa zberala uz zaciatkom septembra mi hlava nebere. nie su plody podtrhnute? resp. si si isty ze je to bohemika?
Gastan / Kastan - vyber odrody do teplej polohy, 28.8.2019
dakujem za reakciu Petr. tiez som cital ze slovenske odrody (Bojar, Mistral) su velmi vitalne a zahranicne rastu vyrazne pomalsie. Mozno je to rozdielnym stanovistom.. Co si myslis o "Cryphonectria parasitica - rakovina kôry gaštana jedlého a... celý příspěvek >
Gastan / Kastan - vyber odrody do teplej polohy, 27.8.2019
Ahojte kolegovia, viete poradit ktoru odrodu vybrat na juhozapadny svah pri Nitre? aj ked prakticky asi nikto nemate viac odrod na zahrade, skuste aspon teoreticku radu ohladom vyberu poda ma sice ph 7.2 okolo rastu orechy v pohode, aj tak by... celý příspěvek >
Jak se zbavit kořenových výmladků, 12.8.2019
arboricid - napr galron, ucinkuje len na cerstvu ranu alebo staci natriet kmen bez fyzickeho poskodenia? prejde aj cez staru koru? a coj roundup? cez listovu plochu a cez parez alebo sa dokaze vstrebat aj cez koru?
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 30.7.2019
a co tak mat-spravit z ihriska aj uzitok? uzitok pre prirodu - lipa, jarabiny a aj pre vas - napr zasadit tam par orechov, gastanov, oskorusu, moruse, hrusku a jablon, ked stromy dorastu, daju urodu a aj budu pekne vyzerat..a pri prechadzke... celý příspěvek >
Pirate, 29.7.2019
a co chut?
Co vaše réva 2019?, 19.7.2019 Obsahuje fotku
mlady vinic, prva uroda, Eszter, Denal, Arkadia
Usychajuca mlada jablon, 19.7.2019 Obsahuje fotku
tak nakoniec korunka odisla, kmienok rastie a buduci rok zalozim korunku. je to berlepschova reneta a bolo by mi velmi luto prist o nu. strata jedneho roku nevadi. tomas
Odrůda Admiral, 19.7.2019 Obsahuje fotku
Dakujem za reakciu. Este prikladam foto admiralu s prvymi dvomi plodmi, stromcek je z lumigreenu na m111, vysadba jesen 2017.
TopTaste?, 17.7.2019
ahoj MIchal, ano, postrek bol 3x insekticidom (aky uz neviem, zaznamy si nerobim), piliarka, 1+2generacia obalovaca, rovnako stara hanita ma plodov 1/4 z toho co toptaste. stromcek je z plantexu na st.julien, vysadeny na jesen 2015, Tom
Coxova reneta (Cox´s Orange Renette, *1825 M.R. Cox v Colnbrook-Lawnu), 16.7.2019 Obsahuje fotku
prve plody coxovej renety, ocakavania su velmi velke..
Odrůda Katinka, 16.7.2019 Obsahuje fotku
Katinka, dozrej uz! :-)
TopTaste?, 16.7.2019 Obsahuje fotku
Toptaste zacina modrat
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika