Příspěvky uživatele - 198.185

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vlky, 6.11.2018
Ja osobne si myslím, že ten prvý pán (a to nie som nejaký extra skúsený rezač) na to nešiel úplne zle. V podstate splnil požiadavku a korunu roztiahol viac do priestoru (spravil kotlovitú korunu), akurát bol problém asi v tom, že rezal podľa všetkého... celý příspěvek >
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 4.11.2018
Tak som tento víkend vysadil ešte slivku (Topking/St. Julien A) - z Čaklova, broskyňu Luna/B-VA-2 - zo Sabinova a marhuľu Harlayne/myrobalán (?, ale fakt s veľkým otazníkom) - Spomyšl. U Čaklova a Sabinova v popiskoch všetko ok, Spomyšl má tú chybu,... celý příspěvek >
Výsadba jabloní - hnojení dolomitem, 31.10.2018
Aby ste vedeli koľko vápna/vápenca dať, mali by ste vedieť aké je teraz pH pôdy a od toho sa odraziť. Ak to neviete, tak ťažko radiť konkrétnu dávku. Sú na to tabuľky (nemám ich po ruke) - berie sa do úvahy pôdny druh (ľahká-ťažká pôda), východiskové... celý příspěvek >
Stratifikace peckovin, 31.10.2018
Urobil som pokus - stratifikáciu kôstok čerešne. Dňa 9.7.2018 som založil do chladničky na stratifikáciu celkom 17 kôstok čerešne vtáčnice. Vedierko č. 1 (od jogurtu), s otvormi na dne pre odtok vody - 9 ks kôstok, vedierko č. 2, tiež s otvormi - 5... celý příspěvek >
Redwin, Amsdenova, Primissima Delbard, 29.10.2018
Veľmi užitočná téma. Pán Petr z Pardubic, mohli by ste prosím porovnať Amsdenovu s Lunou? Ktorú z nich by ste si vybrali na záhradu, ak by ste mohli vybrať iba jednu z nich? A prečo? Veľmi pekne ďakujem. Igor
Amsdenova, 28.10.2018
Pán Skála. Práve si čítam knihu G. Čejka a kol. - Broskyne a hľadám broskyňu do nebroskyňovej polohy. Na strane 214 autor uvádza: Kultivary nášho sortimentu sú na kučeravosť rozlične náchylné. Najmenej náchylné sú 'May Flower', 'Amsdenova', najviac... celý příspěvek >
Prosím o určenie letného jablka, 20.8.2018
Trochu som surfoval a fotky James Grieve sa (podľa mňa) asi najviac podobajú týmto mojim jablkám. Trebás fotky James Grieve z bojkovickej škôlky. Myslíte, že by to skutočne mohol byť James Grieve? 
Prosím o určenie letného jablka, 20.8.2018
Dužina je biela so slabozelenkavým nádychom.
Prosím o určenie letného jablka, 20.8.2018 Obsahuje fotku
Pridám ešte jednu fotku. Jabĺk teraz padá veľa, ale ich veľkosť je stredná až podpriemerná, asi v dôledku nadúrody. Jablká nie sú guľovité, sú mierne sploštené... Predpokladám, že to môže byť nejaká odroda, čo bola v kurze pred 30-40 rokmi. Ďakujem... celý příspěvek >
Prosím o určenie letného jablka, 20.8.2018 Obsahuje fotku
Využijem už existujúcu tému. Viete prosím identifikovať o akú odrodu jablka by sa mohlo jednať? Fotku, bohužiaľ trošku rozostrenú, prikladám. Je to starší strom - vysokokmeň, predpokladám, že by to možno mohla byť nejaká skorá jesenná/podzimní... celý příspěvek >
Pocta Rubinole, 13.8.2018
p. Hlavatý, len doplním, že moje jablko Rubinoly (stav pár dní dozadu) ešte len chytá prvé jemné náznaky slaboružového odtieňa. Fotku nemám, možno nabudúce pridám. V žiadnom prípade ešte nie je tak vyfarbené ako u Vás. Rozdiel bude skutočne minimálne... celý příspěvek >
Pocta Rubinole, 13.8.2018
Pán Hlavatý, veľmi pekne Vám ďakujem. Skvelé tipy! Určite využijem. Igor 
Pocta Rubinole, 13.8.2018
Skúsim si odpovedať sám. Keď p. Hlavatý (Šurany) oberá Rubinolu v polke septembra (a tento rok asi skôr), tak moje Rubinoly na severovýchode Slovenska, v dosť chladnej polohe, okres ML, budú oneskorené tak o 2, možno aj 3 týždne. Vyčkám na... celý příspěvek >
Stratifikace peckovin, 10.7.2018
Mimmo, ďakujem! Možno ich skúsim nechať v chladničke 1,5 - 2 mesiace, aby sa čiastočne stratifikovali, ale ešte nevyklíčili. Možno sa tým niečo nové dozviem? Ak nevyklíčia v chladničke za 2 mesiace, tak v 9. mesiaci ich dám do hriadky, mohlo by byť... celý příspěvek >
Stratifikace peckovin, 10.7.2018
Dobrý deň, oživím starú tému. Chcem sa opýtať, či je to skutočne až tak veľký problém, ak stratifikáciu začnem povedzme ešte v lete a ukončím ju ešte koncom jesene (podzim)? Chápem, že sa všetci snažia (prečítal som si dnes všetky témy o... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika