Příspěvky uživatele - 172.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz, 23.4.2017
Skoda, ze to napriek snahe nevyslo. V zasade by metoda rosenia mala fungovat. Poucenie pre ostatnych, ze v laickych podmienkach ked realizacia nie je 100%-na, je riziko, ze to narobi viac skody ako uzitku. Bohuzial si clovek tu metodu nemoze... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 23.4.2017
To ze mi nepomohol kamenny murik bolo pravdepodobne sposobene vetrom. V predpovedi hlasili sily vietor, hoci ja som si nevsimol ci bol naozaj. U nas kazdopadne nebol len prizemny mraz ale aj vo velkej vyske. Znova ako aj vlani mi na fasade komplet... celý příspěvek >
Broskvon 328 nadmorska vyska, 23.4.2017
Rizika jesennej vysadby su popisane tu vo vlakne: "Podzimní termín výsadby broskvoní" Prave veterna poloha sa spomina ako riziko sadenia na jesen - hoci mnohi nemaju problem ani na jesen. Takze skuste kupit teraz.
Co Vaše réva 2017, 22.4.2017
ake mate tohtorocne skusenosti s rosenim revy pocas mrazu? Urcite to niektory skusali, napr. Bred_ik poslal obrazok vinohradu po roseni.
Co Vaše réva 2017, 22.4.2017
Po minulorocnych jarnych mrazoch a zniceni skoro vsetkych narasenych vyhonkov revy som si povedal: Bol to extremne zly rok taky si nepamatam za poslednych 10-15 rokov. Bral som to ako velky vynimku, ktora sa dlho nebude opakovat. Dnes som kontroloval... celý příspěvek >
Mráz, 22.4.2017
Suhlasim. V mojom pripade min. teplotu sice menili v rozsahu -2 az 0C. Ale celkom im vysla predpoved 19.4. - celodenne snezenie pri teplote nad nulou +1 az +2C. To ma prekvapilo. Naozaj cely den snezilo a pritom cely den teplota nad nulou. A... celý příspěvek >
Položivé nově vysazené stromky, 21.4.2017
Korenovy system tohto stromku sa do jesene rozrastie. To je to podstatne. Aj ked kupite novy stromcek so silnym kmenom i konarmi - nedostatocne korene su tou brzdou dalsieho rastu. Rez pri vysadeni sa vzdy robi primerane ku korenovemu systemu, nie... celý příspěvek >
Očkovat nebo roubovat?, 16.4.2017
Ocka z novej naockovanej odrody su kazdemu vzacne. Treba si dat pozor, lebo im hrozia aj ine nebezpecenstva. Napr. husenice vyzierajuce ocka, alebo aj slimaky. Ja som nasiel vyzrate ocka od husenic. Pozor husenice mozu vyzierat ocka napr. len v noci,... celý příspěvek >
BIO ochrana revy, 14.4.2017
Detailny navod na BIO ochranu najdete tu.
BIO ochrana revy, 14.4.2017
Moj znamy uz niekolko rokov pouziva proti mucnatke: PREV-B2 + Vitisan a je spokojny - ucinok je zjavny, posobi to nielen preventivne, ale nici to aj uz rozvinutu mucnatku na strapcoch. Ja som vlani lokalne pouzil samotny PREV-B2 az po zjavnom... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 14.4.2017
Predpoved pocasia na 10dni hlasi mrazy aj na juhu SK. Termin cca rovnaky ako vlanajsie znicujuce mrazy. Avsak uz dnes je vinic naraseny vyrazne viac ako vlani v case mrazu. O tyzden to este podrastie. Paradoxne vlani skody na vinici boli velmi zle... celý příspěvek >
Klasifikace odolnosti révy vůči nemocem, 14.4.2017
od r. 2014 pestujem takzvane "rezistenty" celkom bez postrekov. Mam 60 roznych odrod "rezistentov". Hlavne stolove odrody. Najhodnovernejsie bodove hodnotenie odolnosti proti perenospore - plesni som nasiel u bred_ik-a. Pozri posledny stlpec... celý příspěvek >
Očkovat nebo roubovat?, 13.4.2017
Vlani v lete som ockoval revu. Pekne sa ujali. Ked som vo februari strihal revu, tak som skratil aj tieto naockovane vyhonky. Boli zive zelene a pomerne dobre vyzrete. Teraz vidim, ze to bola chyba. Na reze slzili a miazga tiekla po mladom vyhonku... celý příspěvek >
Podzimní termín výsadby broskvoní, 9.4.2017
Tiez len potvrdim, ze v teplej lokalite juzne Slovensko termin sadenia na jar i na jesen je rovnako uspesny. Aj vlani aj tento rok som sadil kedykolved od novembra do jari ked bola poda rozmrznuta.  Po oba roky som sadil az do polovice... celý příspěvek >
Podzimní termín výsadby broskvoní, 9.4.2017
otazka na pana co kupoval z Kohaplantu O'Henry. Prebrala sa uz vasa O'Henry? Javi znamky pucania?   Moje stale ziadne znamky rasenia. Zasadene asi pred 12dnami. Tie moje vyzeraju tiez presne ako aj ta vasa na fotke. Korunu som jej hned... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika