Příspěvky uživatele - 172.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 10.6.2017
Zo skorych odrod je moj jasny favorit: Galahad - je skory, je spickou v odolnosti, urodnosti, chuti / vyzore, velkosti, vydrzi na koreni. Nemam vyskusane dokedy vydrzi na koreni, ale neverim ze az do neskorej jesene. Preto hladam podobne... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 9.6.2017
Moje skusenosti s PIWI odrodami su z 2 lokalit (3-4 roky): 1. JZ Slovensko, Zahorie - podhorie Karpat 200mnm, svah, tazka poda ale priepustna - il +hlina + zlepence, sucho.  cca 60 PIWI odrod; ~ 150hlav. Posledne 2 roky silne poskodenie jarnym... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 9.6.2017
Odroda Svetlana: Mam len 2. rok. Rast velmi dobry, tento rok nasadila 2 strapce, este nekvitne. Referencie su na Ukrajine velmi dobre. Vraj dobra nahrada za Talizman. Podobna ako on ale o tyzden skor kvitne, lepsie opelenie (zensky kvet) a lepsia... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 9.6.2017
Odroda Veronika: 3 rocna, prva uroda vlani. Na jednom koreni velmi dobra. Opelenie velmi dobre. Na inom koreni v inej lokalite opelenie slabe - ale v blizkosti po mrazovych skodach bolo len malo kvitnucich korenov. Veronika kvitne neskor ako... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 9.6.2017
Dalej ma zaujimaju skusenosti s Vostorg Novy cerveny. Mam ho 3 roky. Ma dobry rast, dobra urodnost, vyborna chut, drobne zrnka. Zaujima ma skusenost s odolnostou voci perenospore. Bredik ju oznacuje ako vyrazne citlivu na perenosporu. U mna je... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 8.6.2017
V tomto vlakne pisme o svojich skusenostiach s pestovanim odolnejsich interspecifickych stolovych odrod oznacovanych ako PIWI - alebo u predajcov oznacenych nespravne ako "rezistentne" odrody. (skusenosti jasne hovoria, ze odrody nie su rezistentne... celý příspěvek >
Co jí je a jak ji zachránit, 8.6.2017
Mohli by to byt krtkovia alebo nejake hrabose, hryzce. Hladajte diery v okoli. V kazdom pripade dobre polievajte a postupajte plnou vahou zeminu okolo, ci sa nezacne prebarat - ak su pod nou vyhrabane chodbicky. Ja mam dost problemy s krtkami.... celý příspěvek >
Ošetření révy v době kvetení, 7.6.2017
Narusi striekanie v case kvitnutia opelenie revy? Su postreky, ktore su neskodne pre vcely a hmyz a v navode nepisu obmedzenia na cas kvitnutia. Rozmyslam, ci striekat proti mucnatke s AQ-10, alebo pockat az vsetky odkvitnu - ale kvitnutie... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 7.6.2017
Zda sa, ze ste nenerezali RW predom - ale mate ho v jednom kuse, teraz bude problem ich rozdelit- hrozi poskodenie korenov.
Zarezanie do kmienka vinica, 7.6.2017
Zarezanie do kmena kusok nad zemou som praktizoval tento rok pri prestepovani starej revy. Ci to je alebo nie je potrebne sa ukazuje samo. Ked reva silne slzi a zalieva to nove ocka - to je zle a tomu zabranime prave tymi zarezmi na kmeni. Tym zacne... celý příspěvek >
Jayhaven, 6.6.2017
Na dvoch 3-rocnych stromoch Jayhaven sa ukazuje solidna uroda, tak potom dam vediet. S kupovanim len "odolnych" odrod som uz prestal, lebo vidim, ze to nefunguje... a kupil som teraz aj staru Redhaven a FM3.
Co s mravcami na nektarinke?, 6.6.2017
Je velmi velky rozdiel v citlivosti na vosky jednotlivych odrod broskyn - alebo skor vosky su priebercive a vyberaju si podla chuti. Mam vela odrod, ale velmi silne mi idu na Rote Weinberger (dalej ako RW) a na Avalon Pride.  Na RW je... celý příspěvek >
Avalon Pride, 6.6.2017
Avalon mam silne napadnutu voskami - msice. Pritom na kmeni mam lepove pasy cez, ktore sa zatial mravce nedostanu. Vyzera, ze vosky nalietavaju priamo na stom a nenosia ich tam mravce.  Ale cca 1.5m vedla mam voskami silne napadnuty krikovy... celý příspěvek >
Kadeřavost v květnu, 6.6.2017
U mna kuceravitost s nastupom sucha a tepla zastavila. V kazdom pripade je dobre tie oslabene stromy prihnojit zalievkou. Moze to byt aj mocovka. Tym si zlepsite sance, ze strom zregeneruje a uzivi plody.
Meruňka - děravé listy, 1.6.2017
U mňa bývajú húsenice, ktoré sú len za tmy. Skúste kontrolu s baterkou
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika