Příspěvky uživatele - 136.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyvýšené záhony, 18.3.2016
Dobrý večer. Je všeobecně známo, že na horách více prší a je větší zima. Normálně nezalévám, ale loni to jinak nešlo.  Mám vyzkoušeno, že i kořenové zelenině stačí 15 cm zeminy. Tato vrstva se rychleji prohřeje. Máme výrazně kratší vegetační... celý příspěvek >
Vyvýšené záhony, 17.3.2016
Ano. Zdeněk
Vyvýšené záhony, 17.3.2016 Obsahuje fotku
poslední
Vyvýšené záhony, 17.3.2016 Obsahuje fotku
další
Vyvýšené záhony, 17.3.2016 Obsahuje fotku
další fotka
Vyvýšené záhony, 17.3.2016 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Mám zahradu v 800 m.n.m. a zemina nic moc. Do záhonků dávám králičí pletivo nyní již jenom geotextílii 400 g/m2. Potom do prostoru ohraničeném obrubníky dávám vše zelené viz fotky. Potom přidám as i 20% písku. V podstatě vytvářím kompost... celý příspěvek >
Šumava a pěstování GOJI, Rakytník, Moruše?, 1.3.2016
Dobrý večer. 800 metrů je sice dost, ale dá se pěstovat ledacos. Bydlím také v 800 m.n.m. a u sousedů roste rakytník a plodí - odrůdu neznám. Pěstuji rybízy, angrešty, kanadské borůvky, kamčatské borůvky, Mám ovocný sad ve kterém mám třešně, švestky... celý příspěvek >
Chlupaté jádra vlašských ořechů, 10.2.2016
Dobrý večer. Vlašské ořechy jsou také velice výhřevné palivo!!! Je škoda je vyhazovat. Zdeněk
Lze podsadit borůvku brusinkou?, 4.1.2016
Dobrý večer. Není nic jednoduššího než to vyzkoušet na jednom keříčku a výnosy porovnávat.Zdeněk 
Divoke boruvky - pestovani, 3.1.2016
Dobrý večer. Pokud ve vašem okolí rostou divoké borůvky, potom jim vytvořte podobné podmínky a bude hotovo. Jenom bych podotkl, že borůvky se chovají jako dřevina a nezačnou vám plodit příští rok. Oni potřebuji vyzrálé dřevo na kterém se urodí... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika