Příspěvky uživatele - 136.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bílá meruňka Šalach Ananasnyj, 23.1.2017
Dobrý večer. No, není ještě 1.4. 2017. Fotomontáž??? Zdeněk
Habry pravidelné stříhání, 17.10.2016
Dobrý večer. V přechzím dotazu jsem odpovídal na střih bukového živého plotu. Stejná pravidla platí i u habru. Stříhejte a tvarujte dle libosti a kdy chcete. Habr je stejný nezmar jako buk. Já stříhám živý plot zásadně na konci zimy když je ještě... celý příspěvek >
Střih buků, 16.10.2016
Dobrý večer. Kdykoliv. Pokud chcete aby plot rostl velice rychle můžete malinko pohnojit. Buk je naprosto samostatná dřevina, která nevymrzá, ale snadno se spálí hnojivem. Raději nehnojte. Zdeněk
Zahradní hadice zakopaná v zemi, 6.10.2016 Obsahuje fotku
Hadice schovaná přímo ve skalce. Zdeněk
Zahradní hadice zakopaná v zemi, 6.10.2016 Obsahuje fotku
Další schovávačka pro hadici je přímo součást skalky
Zahradní hadice zakopaná v zemi, 6.10.2016 Obsahuje fotku
poklop
Zahradní hadice zakopaná v zemi, 6.10.2016 Obsahuje fotku
další
Zahradní hadice zakopaná v zemi, 6.10.2016 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Mám také zakopaný kompletní rozvod hadic po zahradě. Na zimu uzavřu hlavní přívod vody v šachtě a odpojím. Pak otevřu všechny kohouty a voda samospádem vyteče. Je to velice dobré řešení, protože se nikde nepovalují zalévací hadice. Navíc... celý příspěvek >
Cibule sibiřská, 5.10.2016
Dobrý večer. Kdykoliv. Zdeněk
Prosím o určení spontánně se vyskytnuvších rostlin, 3.10.2016
Dobrý večer. Taky se připojím.  Jedná se o břízu a střemchu. Pokud je budete hned od začátku tvarovat jako bonsaj budou tyto stromky okrasou skalky. Když je necháte a občas je ostříháte bez koncepce potom střemcha vytvoří témeř nezvladatelný... celý příspěvek >
Čím osazet koryto na zimu, 5.9.2016 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka.
Čím osazet koryto na zimu, 5.9.2016 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Než se pustíte do osazování koryta je třeba mít pořádné odvodňovací otvory ve dnu a drenážní vrstvu. I takto odvodněné koryto může prasknout. Já vkládám do koryt materiál, který je schopen eliminovat rozpínající se zmrzlou zeminu v... celý příspěvek >
Rychlerostoucí strom s velkou korunou, 28.8.2016
Dobrý večer.  Rychle rostoucí strom s přírůstkem až 2 m za rok je japonský topol. Poslední dobou se o těchto stromech hodně mluví. Je to rychlorostoucí palivové dřevo. Já osobně mám těchto stromů 270 jen tak na zkoušku. Bydlím v 800 m.n.m. a... celý příspěvek >
Vrba na balkoně , 25.8.2016
Dobrý večer. Vrby jsem se pokoušel pěstovat jako bonsaje na balkóně. Ano je jim tam horko a sucho.  Vraba potřebuje vodu a vhkost ovzduší. Pokud ji chcete zachránit dejte ji svobodu.  Zasaďte ji někde u vody kam nechodí moc lidí a můžete se... celý příspěvek >
Světlušky 2016, 8.7.2016
Dobrý večer. Knečně, každý večer od 4.7. jsou tady! Zdeněk
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika