Příspěvky uživatele - 136.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zamořená skalka, 30.6.2016 Obsahuje fotku
finální pohled
Zamořená skalka, 30.6.2016 Obsahuje fotku
další v pořadí
Zamořená skalka, 30.6.2016 Obsahuje fotku
další náhled
Zamořená skalka, 30.6.2016 Obsahuje fotku
další
Zamořená skalka, 30.6.2016 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Skalka není jenom pár šutrů rozhozených na hromadě zeminy.Předkládám několik fotek jak zamezit vnesení plevelů do skalky.  Pro mnohé se tento j postup bude zdát zbytečně složitý. Nejprve se musí odstranit úrodná vrstva zeminy i s... celý příspěvek >
Světlušky 2016, 24.6.2016
Dobrý večer. Pepo, já jsem nezmizel jenom jsem se nepodepsal. To víš skleróza. Jinak stále nic. Zdeněk
Světlušky 2016, 20.6.2016 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Šumava 800 m.n.m. každý den prší světlušky žádné, ale zase rostou houby" jako po dešti".
Sázení brambor ještě v červnu?, 16.6.2016
Dobrý večer. Je možno sázet brambory, ale loňké. Brambory vám dorostou. Kdy myslíte, že se sází brambory třeba v 1 000 m.n.m. když občas ještě poletuje sníh, nebo jsou ranní mrazíky. Zdeněk
Vypalene fleky od psa, 29.5.2016
Dobrý večer. Pes si potřebuje označkovat " tady je moje". Tento pud se nedá odstranit, ale dá se celkem snadno vyřešit. Na hranicích pozemků kam si může denně pes odběhnout zatlučte kolíky, položte kameny atd. Pes si je označkuje a tím vyznačí pro... celý příspěvek >
Z nebe na zahradě padají hliněné kuličky, 12.5.2016
Dobrý večer. Za jímavé. Představte si spalovnu s komínem, nebo jiného znečišťovatele. Spaliny perfektně vyčištěné, ale jisté procento uniká. Ty nejdrobnější částečky unikají do ovzduší tak vysoko až narazí na drobné vodní částečky rozptýlené kolem.... celý příspěvek >
Zahradnictví Spomyšl, 9.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Já jsem bral 4 kusy rododendronů. Zásilka přišla v naprostém pořádku. Rostliny perfektní. Na základě téíto zkušenosti jsme objedenali další barvy rododendronů a po jedné urgenci přišel balíček. Vše perfektní. Jsou zahlcení, protože cena... celý příspěvek >
Problém s břečťanem, 13.4.2016
Dobrý večer. Legraci si nedělám. Taky jsem "čuměl" když mi břečťan prorostl kolem kamenné zdí a rámu okna do místnosti a neměl kořeny v zemi. doslova propíchnul pěnový obstřik rámu okna.  Také jsem musel"vyhánět" břečťan zpod zatepení. Víte,... celý příspěvek >
Problém s břečťanem, 12.4.2016
Dobrý večer. Ale poroste a jak! Vemte kousek břečťanu a strčte ho pod zem. Otázka zní: poroste  - neporoste? Samozřejmě, že poroste a také tam není světlo.  Zdeněk
Problém s břečťanem, 11.4.2016
Dobrý večer. Břčťan je téměř nezničitelný!!! Opatranění - přetnout vše co jde a otrhat. Na zdi zůstanou kousíčky kořínků. Pařez navrtejte a do dírek nakapejte něco co ničí plevele.  K té izolaci. Je možno izolovat paropropustnou tepelnou izolací... celý příspěvek >
Vyvýšené záhony, 18.3.2016
Dobrý večer. Obrubníčky se prodávají ve stavebnínách. Narazil jsem na firmu, která vystavuje své výrobky v Českých Budějovicích na Živitelce. Zdeněk
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika