Příspěvky uživatele - 136.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co nepatří do kompostu, který likviduje trávu?, 10.5.2017
Dobrý večer.  Připojím se k paní Lídě - nedávat tam zbytky jídla a oddénkové plevele. Poku si nevíte rady s trávou pěstujte v ní brambory.Udělá se vám krásný kompost za dvě sezóny. Zdeněk
Sázení brambor po staronovém způsobu, 16.3.2017
Dobrý večer. Rád bych se také podíval na fotky. Na jiném vláknu se hodně psalo o pěstování brambor v pytlích. Vesměs se všichni shodují, že výsledky pěstování jsou víc než žalostné. Tři až čtyři patra brambor - také nevěřím! Zdeněk 
Pestovanie lesnych cucoriedok (boruvek), 3.3.2017
Dobrý večer. Do skalky jsem si přinesl mechy i s borůvkou. Dobře se ji daří a normálně plodí. Bydlím na horách 800 m.n.m. Zdeněk
Pestovanie lesnych cucoriedok (boruvek), 2.3.2017
Dobrý včer. Lesní borůvky mi rostou na skalce téměř v samém šutru. V čem je problém? Zdeněk
Zachráním smrk ještě nějak prosím?, 23.2.2017
Dobrý večer. Na stromku odstraňte mrtvé dřevo a pak jej přesaďte do čisté půdy. Stromek je třeba zalít.Pokud přežije vytvoří novou korunu, které však musíte pomoci tarováním. Zdeněk
Brambory v pytlích, 11.2.2017
Dobrý večer. O pěstování brambor v trávě jsem psal na vlákně -pěstování brambor v trávě.  Pokud budete mít další dotazy napište, rád se o nich rozepíši. Zdeněk
Brambory v pytlích, 7.2.2017
Dobrý večer. Víte, že je to možné. Zdeněk
Brambory v pytlích, 5.2.2017 Obsahuje fotku
Poslední - úroda
Brambory v pytlích, 5.2.2017 Obsahuje fotku
Pro srovnání sadby vedle pytle.
Brambory v pytlích, 5.2.2017 Obsahuje fotku
Pytlová úroda
Brambory v pytlích, 5.2.2017 Obsahuje fotku
Stav sadby za několik dnů
Brambory v pytlích, 5.2.2017 Obsahuje fotku
Do pytle je přidána suchá tráva stejně jako vedle na záhonech.  Pěstuji brambory jenom v trávě.
Brambory v pytlích, 5.2.2017 Obsahuje fotku
Naprosto krásná bramborová nať
Brambory v pytlích, 5.2.2017 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Také jsem se nechal nalákat na tuto metodu pěstování brambor. Na přiložených fotkách je patrný vývoj. Po vzejití bramborové natě jsem přidával organický materiál stejně jako na záhonech vedle viz fotka. Výsledek byl "ohromující". Nať... celý příspěvek >
Rajčata ve stavebních vědrech, 30.1.2017 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Rajčata pěstuji takto. Nosná konstrukce slouží k nesení sáčku jako tepelná ochrana a později k vyvazování rostliny. Zdeněk
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika