Příspěvky uživatele - 243.189

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dracena, 5.4.2007
Pokud je stonek živý (to poznáte na řezu, když jste ji seřízla) a kořeny taky, tak určitě obrazí, alespoň mě se to povedlo... . Tak hodně štěstí!
Vyplatí se dnes ještě pěstovat brambory?, 23.3.2007
Záleží na tom, jestli to chcete pěstovat kvůli ceně, chuti, nebo zábavě... Pokud chcete ušetřit, tak bych řekl, že to výjde tak na stejno. Ale chuť z domácích brambor je k nezaplacení, alespoň já to tak citím. No a pokud vás to baví, máte na to... celý příspěvek >
Pokojové květiny nevyžadující dostatek světla, 23.3.2007
Nejlépe potos, ale ne s žíhanými listy, monsteru, filodendron a tmavě zelená nežíhaná dracena.
Co s touto palmou?, 23.3.2007
Rozhodně ji přesaďte do hlubokého květináče, protože datlovník si nejprve vyvyjí mohutný hluboký kořenový systém a potom začne růst rychle. Znám pětiletý datlovník který má přes dva metrý a vystěhoval majitele z bytu, takže trpělivost... a budete na... celý příspěvek >
Jak množit tulipány ze semen?, 22.3.2007
Dají se takzo sázet semínka i ostatních cibulovin? Třeba sněženky? Děkuji za odpověď. Radim
Jak namnožit sněženky?, 13.3.2007
Sněženky se postupem času množí samy jako asi všechny cibuloviny tím, Ze jim pomalu přirůstají nové cibulky. Když je rozsadíte a oddělíte kousky od sebe na ještě menší minitrsy třeba po dvou cibulkách tak se rozrostou rychleji a ještě si myslím, že... celý příspěvek >
Dracena - množení, 11.3.2007
Dobrý den. To se mi přesně stalo. Měl jsem 6 řízků: 3 s listy a u třech byly listy úplně odříznuty a byl to takový holý "klacík". Dal jsem je do vody... ty s listy od spodu odhnily a ty bez listů vytvořily kořínky. tak jsem je přesadil do... celý příspěvek >
Květiny do koupelny, 21.2.2007
Šáchor je dobrá volba, protože v koupelně je vlhký vzduch, ale potřebuje světlo a hodně opravdu hodně vody
Klikva, 18.2.2007
Klikvu jsem viděl v Kauflandu asi v lednu.
Břečťan pokojový, 14.2.2007
Břečťan se množí hřízením tj. vedle rostliny umístěte květináč s hlínou a zasaďte do ní jeden šlahoun, až zakoření odstřihněte šlahoun od rostliny. Stříhat se může vpodstatě kdykoliv a jakkoliv.
Dracena, 8.2.2007
Mě se to stalo taky a zjistil jsem, že má malý květináč, takže ji zkuste přesadit, zkontrolovat kořeny, uhnilé odstranit (jestli nějáké jsou) na dno květináče drenáž v podobě cihlové drtě nebo štěrku nepřelévat ji, ale v létě ji zalévejte dostatečně!... celý příspěvek >
Podzemnice olejná, 29.1.2007
Viděl jsem je na www.osiva.cz Rade.
Maracuy, 18.1.2007
Také jsem zkusil zasadit a zjistil jsem že je to mučenka jedlá L. passiflora edulis- doporučuji podívat se na www.google.cz a dat vyhledat mučenka jedlá, nebo maracuja.
dracena, 18.1.2007
Dracena by obrazit měla a uříznuté řízky zasaďte do zeminy, nebo dejte zakořenit do vody. Dejte ji více na světlo, máte ji asi ve tmě, proto je tak tenká.
Líčí, 18.1.2007 Obsahuje fotku
V domácích podmínkách tolik nevyroste, ale v přírodě ano. V domácích podmínkách asi nevyplodí, ale v tropickém skleníku ano.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika