Příspěvky uživatele - 243.189

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
čajovník, 9.7.2008
Dobrý den, Zkuste čajovník přesadit do zahradnického substrátu smíchaného s rašelinou v poměru 1:1, čajovník vyžaduje kyselou půdu, nebo zkuste dát do staré ponožky ze dvě hrsti rašeliny a ponožku s rašelinou ponořte na alespoň několik hodin do... celý příspěvek >
Identifikace jmena pokojove rostliny, 4.3.2008
Dobrý den, viděl bych to spíše na nějákou Calatheu, nejspíš Calathea rufibarb. Calathea je příbuzná s rodem Maranta, něco o jejím pěstování je zde: http://jiho.ceskestavby.cz/rostliny/calathea/ Přeji Vám mnoho úspěchů při pěstování!
mochyně peruánská, 25.10.2007
Dobrý den, jsem mladý (16-ti letý) pěstitel tropických a subtropických rostlin, hlavně plodicích ovoce, ale také rostlin z mírného pásu. Pěstuji teprve asi 2 roky, ale mám již mnoho druhů rostlin a teď pro ně buduji zimní zahradu. Letos v květnu jsem... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví - podzimní objednávky , 29.7.2007
Dobrý den, potřeboval bych poradit, zda je vhodné vysazovat tropické rostliny do tropické zimní zahrady i na podzim, například rajčenky, psidia, mučenky a tím pádem je i objednávat v zahradnictví k podzimu, nebo mám raději počkat na jaro? Děkuji za... celý příspěvek >
Achocha - Ačokča, 9.7.2007
Dobrý den, tato rostlina má drobné, nepatrné květy, ale plody se z nich nevytvářejí. Vytvářejí se mezi listem a stonkem. Zkuste se podívat na řapík listu, u takto vysoké rostliny by už měly být vidět plody, rostoucí směrem nahoru. Sklízejí se ve... celý příspěvek >
Co je to za kytku?, 3.7.2007
Tato rostlina se jmenuje sloní noha. Latinsky beaucarnea recurvata. říká se jí také nolina. Přeji Vám mnoho úspěchů při pěstování!
Passiflora caerulea, 27.5.2007
Já mám venku mučenku modrou (passifloru caeruleu) od 10. května a začíná hodně rychle růst. Tvoří se jí mnoho poupat a květy, co odkvetly jsem zkusil opýlit jinou rostlinou této mučenky a hle... mám zatím 5 plodů, které jsou zatím asi 1 cm velké, ale... celý příspěvek >
pepíno gold, 21.5.2007
Dobrý den! Také pěstuji pepíno poprvé a mám je venku už asi 14 dní. schoval jsem je akorát, když měl být 18. května přízemní mrazík. Ale teď už můžete klidně pěstovat venku, protože už by mrazíky být neměly. Na tenhle týden na noc jsou hlášeny... celý příspěvek >
Co jsem si zasadil jako zivy plot?, 16.5.2007
Podle mně, to není ani habr, ani javor mleč, ale javor klen. Je to rychle rostoucí strom (řekl bych možná až jeden z nejrychleji rostoucích stromů u nás). Na živé ploty to není to pravé ořechové, protože udržovat ho nízky... to je opravdu obtížné a... celý příspěvek >
Poradí mi někdo název?, 16.5.2007
Dobrý den, pokud jsou čtveratá a z jedné strany s takovým zobáčkem, tak je to paprikookurka - ačokča. Podívejte se na: www.achocha.unas.cz Přeji Vám mnoho úspěchů při pěstování!
Zaštipovat Pepino Gold, 16.5.2007
Také letos poprvé pěstuji pepino a také nevím zda ho zaštipovat. Děkuji.
Passiflora caerulea, 13.5.2007
Moje mučenka passiflora caerulea je už 4 dny venku, takže ji asi mohu pěstovat venku. Mohli byste mi prosím někdo poradit se správným opylením a dalším pěstováním? Mockrát děkuji za rady!
Passiflora caerulea, 11.5.2007
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat, zda můžu tuto mučenku (passiflora caerulea) pěstovat už venku, při teplotách min. kolem 6 až 12st. a do kdy ji tam mohu nechat. Ještě bych uvítal jakékoli informace o jejím pěstování(hlavně minimální teploty a jak... celý příspěvek >
Prosím o radu. Je to kiwi a jaké?, 9.5.2007
Vypadá to jako kiwano, teda až na ty květy... .
Odkazy na pěstování mučenek (passiflor), 7.5.2007
Mockrát Vám děkuji za Váš odkaz!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika