Příspěvky uživatele - 243.189

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
mučenka, 5.5.2007
Dobrý den. Zakoupil jsem v globusu passifloru caeruleu a nutně bych potřeboval každou radu o jejím pěstování. Zálivku, umístění, nejnižší teploty, jak přezimovat, jestli je jedlá atp. Mockrát děkuji za každou radu!
Neznáte tuto trvalku?, 3.5.2007
Zkuste se podívat na www.google.cz - obrázky a zadat třemdava bílá.
Neznáte tuto trvalku?, 3.5.2007
Ano, opravdu by to měla být třemdava bílá.
banánovník, 30.4.2007
Dobrý den, Váš banánovník má stejné příznaky jako můj. Banánovník přesaďte, třeba i do stejné nádoby, ve které je teď, (záleží na velikosti) ale hlavně to chce novou zeminu, nejlépe odlehčenou a provzdušněnou - doporučuji substrát pro pokojové... celý příspěvek >
Hledám afrodisiakum, 27.4.2007
Slyšel jsem, že rostlina jménem maralí má afrodisikální účinky. Dá se sehnat ve všech obchodech se semínky, najdete ji nečekaně v bylinách (-:
Blahovičník, 27.4.2007
Ano, píšu to z vlastní zkušenosti a máte 100% pravdu, že reklamy a zasílatelské služby píšou ledasco. Já nejsem opravdu žádný majitel firmy nebo něco takového, já jsem jen pěstitel rostlin, který zrovna tuto rostlinu doporučuje. (Teď ke spodnímu... celý příspěvek >
Blahovičník, 25.4.2007
Já ho nějak nepřeceňuji, blahovičník se odjakživa používá na astma - astmatici jej mají mít v pokoji a prý to funguje. nepsal jsem, že provoní místnost, ale že je to jedna z nejzdravějších rostlin, protože vylučuje do ovzduší silice. A rozhodně... celý příspěvek >
Blahovičník, 25.4.2007
Ano, blahovičník opravdu odpuzuje hmyz, ale hlavně je velmi zdravý na dýchání, když ho máte v místnosti, např.: při nachlazení. jeden z nejlepších druhů do pokojových podmínek je blahovičník kulatoplodý(eucalyptus globulus) dorůstá jen něco kolem... celý příspěvek >
Durman, 21.4.2007
Durman je absolutně nesmrtelná rostlina - dle mých zkušeností. Pokud jste ho skladovala při takových podmínkách, neměl by být problém, jediný problém může být způsoben přelitím, jinak těžko a měl by každou chvíli obrazit. Hodně štěstí a mnoho... celý příspěvek >
co do stínu, 21.4.2007
Do stínu a chladna se hodí aukuba japonská (aucuba japonica).
nazev rostlinky, 17.4.2007
Nejlépe uděláte, když ji dáte na zahradu a necháte ji tam i přes zimu, krásně vám poroste a zakvete.
Sází se v tomto období již kedlubny a salát do volné půdy?, 17.4.2007
Já už mám salát a kedlubny ve foliovníku asi 3 týdny a salát už sklízíme, venku mám salát asi týden a kedlubny mají celkem podobné nároky na teplotu, takže si myslím, že už můžete klidně vysadit, ale doporučuji až po neděli, po 22.dubnu, protože ve... celý příspěvek >
Ficus, 8.4.2007
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, čím může být způsobeno žloutnutí a následné upadnutí listů - list ale není zeschlý je jen žlutý a na řezu mokrý. Děkuji za radu.
rajčata do skleníku, 7.4.2007
Já mám teda foliovník a vysazuji je dle počasí začátkem května, protože ve foliovníku je v noci stejná zima jako venku, akorát když svítí slunce, tak je tam teplo, ale ve skleníku je v noci trochu tepleji, takže bych doporučoval provést výsadbu po... celý příspěvek >
Dracena, 5.4.2007
A ještě něco, dracenu, pokud nemá listy téměř nezalévejte! nemá jak odpařovat vodu- uhnily by kořeny.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika