Příspěvky uživatele - 187.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prirozena eliminace zab, 12.8.2009
O vypuštění bych neuvažoval, protože mé jezírko má objem asi 100 kubíků. Napustím to sice za dva až tři dni, ale bylo by to pak dlouho studené na koupání a ostatní živočichové (šneci, potápky, vodoměrky...) by mi asi nebyli vděční. Taky by byl... celý příspěvek >
Prirozena eliminace zab, 31.7.2009
Neusychala, měla ve sklenici (5 litrů) také vodu z jezírka . Začínali jí hnědnout myslím hlavně záda. Když si vzpomenu jak jsem našel nějakou žabku ve skimru před měsícem, tak ta byla komplet tmavě hnědá a měla pár zelených flíčků nekde mezi... celý příspěvek >
Prirozena eliminace zab, 29.7.2009
Mě se je podařilo vcelku dobře vychytat. Možná je to jiný druh - krásně zelené, ca 5 cm dlouhé tělo. Když začnou skřehotat, jdou od nich drobné vlny a podle toho se dobře najdou. Po chycení jsem je samozřejmě odnesl do rybníčku vzdáleného asi dva... celý příspěvek >
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 22.7.2009
U Gardeny prodejci uvádějí "samonasávací výška 2 metry" znamená to že vysaje maximálně ze dvou metrů? To je ca hloubka mého jezírka a nerad bych pořizoval něco co je na hraně. Má někdo zkušenost s prodloužením hadice například na... celý příspěvek >
Pískovaná fólie, 22.6.2009
Věděl by někdo, jaké lepidlo se dá použít do vody, aby se z něj něco neuvolňovalo?  Mám také problém s krajem, který je moc příkrý, potřebuji řešit 30 - 50 cm v délce asi 15 metrů. Myslel jsem nalepit kačírek, který mám v pobřežní zóně na... celý příspěvek >
Mulčování trávníku na zahradě - pro a proti, 20.5.2009
Nejsem odborník řes mulčování a sběr posekané trávy, ale připojím jeden postřeh - na golfových hřištích můžete vypozorovat, že trávu sbírají jen z grýnů, to je nutné už kvůli tomu aby se i ty drobné kousky nelepily na míčky. Na fervejích - a to bývá... celý příspěvek >
Bosch Rotak a Flymo, 15.5.2009
Má Bosch samochod nebo se musí tlačit? Celkem se mi líbí Aku varianta.
Výběr kvalitní travní směsi, 15.4.2009
Kontaktoval jsem Oseva-Uni loni na podzim a musím uznat že mají super přístup. Kromě vlastních semen mají i dovážená osiva, speciály pro sporty včetně golfu. Nemají problém se čtvrthodinovou poradou po telefonu a zasláním směsi sběrnou službou. Od... celý příspěvek >
závlaha svépomocí, 13.11.2008
Uvažuji o realizaci závlahy trávníku svépomocí. Nic super složitého a automatického. Má představa je, abych nemusel běhat po zahradě s rozprašovačem, ale prostě to napojit na vodu když bude zrovna třeba. To co mají v hoby marketech od Gardeny vypadá... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič, 22.10.2008
Mám Bosch Aquatak 1250. Naprostá spokojenost, bral bych ho znovu. Zatím nejdelší provoz 4,5 hodiny bez přestávky a bez problému. Rotační hlavice kterou dodávají jako součást se mi osvědčila na dlažbu - ani jsem zatím nedokupoval kartáč na dlažbu -... celý příspěvek >
Výběr kvalitní travní směsi, 8.10.2008
Není Gazon moc náročný na údržbu? Nemyslím tím četnost sekání (plánuji automatickou sekačku), myslím především zálivku, hnojení, postřiky... Ptal jsem se profíka, který se zaměřuje na trávníky (ale spíš větší plochy) a ten mi pro zahradu... celý příspěvek >
Plně automatická sekačka Automower, 25.9.2008
Všichni kdo Automower odmítají ale neznají nikoho kdo ji mají mne pobavili. Taky nemám Audi, přeci kdyby bylo tak skvělé, musel by ho mít v garáži každý... nebo ne? Známí má dva roky nejlevnější verzi HQ bez automatického nabíjení a... celý příspěvek >
Kvalita trávníku, 25.9.2008
Díky za tip na osivo. Dovozce Barenbrug jsem kontaktoval mailem, on mi dokonce zavolal aby mi sdělil: má sice dobré osivo, ale prodá ho jedině zahradníkovi - takže mám smůlu. Chtěl jsem ho asi pro 700 m2. Kde jste ho koupili? Máte nějaký... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika