Příspěvky uživatele - 187.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 30.5.2010
Bunkery mohou být jiná záležitost jednak kvůli prášení po úderu a jednak kvůli šetření. Možná jste si všiml, že co hřiště to jiný písek v bunkerech. Od bílých křemičitých po žluté kopané. Některá hřiště mají ve svém technickém sektoru... celý příspěvek >
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 26.5.2010
Kaznějov má i vhodný písek. Ten používají i některá golfová hřiště. Máte celkem kliku jestli je to v dosahu.
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 6.4.2010
Je to spíš na diskuzi "KDE SEHNAT PÍSEK", ale tu jsem tu nenašel, proto to připojuji sem. Osobně jsem našel asi již zmiňovaný sklopisek.cz. Bohužel to mám skoro 200 km - závidím všem v blízkosti. V místě seženu tak akorát křemičitý... celý příspěvek >
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 1.3.2010 Obsahuje fotku
Tak se mi zdá, že nikomu nic pěkného doma nekvete, že tu nepřibývají fotečky. Jednu přidám. Krásně mi vykvetla Líbenka (Eucharis)
Pěstování orchideí, 19.2.2010
Lepkavé kapičky na Phalenopsisu mohou být způsobené puklicí. Pozorně prohlédněte jestli nejsou na rostlině malé hnědé puchýřky.
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 7.2.2010
Tak tahle kytička - Papoušek - se mně ne a ne a nedaří. Jaké má u vás podmínky? Mne asi nemá ráda.
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 7.2.2010
Lenko, co je to za květinku s tím růžovým květem? Nádhera
Pokojové rostliny, 5.2.2010
Begonie -hlízy nechávám na chalupě ve sklepě pokud nějaká zajde dokoupím. micuko- pěkně jste mne rozesmála. Pod okýnkem nesedávala babička, ale na druhé straně dvorku děda a pod zadkem prak na vrabce, ale to už je opravdu dávno.
Pokojové rostliny, 5.2.2010 Obsahuje fotku
Ano, molice je pěkný prevít taky s nimi bojuji zrovna i na fuchsiích, je třeba pořád opečovávat a prohlížet, ale kdo má rád kytičky tam mu to nevadí že? Ještě přidám foto fuchsií.
Pokojové rostliny, 5.2.2010
micuko, Mračňák náročný na pěstování není, klidně do toho jděte. Chce více vody a co je ale horší " přitahuje" molice, ale to není sám že? My ho převážíme na leto na chalupu, je venku, ale když jedeme domů na zimu musím ho hodně ostřhat,... celý příspěvek >
Pokojové rostliny, 5.2.2010 Obsahuje fotku
Taky se musím pochlubit jak mi letos kvetl Mračňák. Sice takto kvetl v létě, ale je to vlastně přenosná pokojová kytka.
Jak pěstovat Cymbidium, 27.1.2010
Mohl by mi někdo poradit jak pěstovat Cymbidium? Mám ho 3 roky a teď vyhání na květ, ale nevím jaké podmínky mu vytvořit, aby zdárně květ vykvetl a jestli se po odkvětu odstraňuje příslušná sazenice?
Zlatice prostřední - omlazovací řez, 25.8.2009
Prosím o radu, zda mohu na podzim omladit starý keř zlatice.Děkuji.
Řešení pro větší jezírko, 21.8.2009
Mám jezírko ca 100 m3, hladina ca 120 m2, minimálně polovina plochy je koupací. Filtrace Nexus 300 + mechanický předfiltr, 2 x UV 110W, čerpadla ca 7 a 12 m3/hodinu (nominál, těžko říct kolik dávají ve skutečnosti), 2x skimr, jedna gula. Voda je... celý příspěvek >
Protékající voda jezírkem, 21.8.2009
Jen pozor, aby se z toho nestalo vodní dílo, které podléhá nějakým dalším povolením a předpisům. Než jsem budoval jezírko, tak se mne pracovník úřadu potal, jestli tam bude stálý přítok a odtok. Navíc pokud vám ze studny voda přetéká, mohl by z toho... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika