Příspěvky uživatele - 187.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnojivo na růže, 20.8.2011
Ráda bych přihnojila v této době růže, ale nevím jaké je nejvhodnější hnojivo. Momentálně růže nekvetou.
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 11.7.2011
Má někdo z vás zkušenost s použitím kyseliny citronové? Výrobek který mi doporučil můj "jezírkář" a který je taky pěkně drahý má totiž psanou jako účinnou látku Citric Acid a to s dávkováním (přepočteno dle udaného obsahu v balení) 5,25 g na 100 m3... celý příspěvek >
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 29.6.2011
Jednoznačně zvolte dvoukomorový vysavač. Stejný stroj jako Pondovac4 je Gardena SR2000, jen jiné barvy. Tu mám a jsem spokojený, předtím jsem měl možnost vyzkoušet (dlouhodobě) také jednokomorovou verzi a pro jezírko vašich rozměrů bych ho nikdy... celý příspěvek >
Nová úprava jezírka, 5.5.2011
Foto pošlu o víkendu až budu doma. Nyní jsem na služební cestě. děkuji
Nevěstin závoj, 3.5.2011
Dobrý den,  zajímalo by mne,  zda je nevěstin závoj  (šater latnatý bílý) jedovátý nebo ne?  Zda mohu k němu vysadit zeleninu?  Děkuji.
Nová úprava jezírka, 3.5.2011
Nejprve filtrace, není. Měli jsme spolu s UV lampou, ale bohužel nám odešla, takže v současné době není nic. Co se týče hloubky byla cca 2m na jedné straně a na druhé to přechází do mělčiny. Ještě dodám, že jsou v mělčině různé vodní kytky a v... celý příspěvek >
Nová úprava jezírka, 3.5.2011
Děkuji za reakci a upřesňuji. Velikost je cca 8m x 4m. Přítok není, je to jen co naprší. Jezírko je jílovité, a voda trochu poklesne, pokud déle neprší - neumím odhadnout o cca 20 čísel. děkuji
Nová úprava jezírka, 3.5.2011
Dobrý den, prosím nevíte o někom kdo by nově upravil stávající přírodní jezírko, které je v současné době stále kalné. Máme v něm cca 10ks koi kaprů, kteří vůbec nejsou vidět. Nevíme si s tím radu, jak jezírko upravit. Děkuji Vám všem za radu.
Pokojovou rostlinu nenáročnou na světlo, 10.4.2011
Dobrý den, jakou rostlinu do ložnice na noční stolek,  která není náročná na světlo? Nejraději rostoucí do výšky, ne do šířky. Děkuji.
Kiwi na balkoně, 2.4.2011
Dobrý den, mohu kiwi arguta pěstovat na balkoně, když nemám zahradu?
Gardenii opadávají listy, 17.3.2011
Dobrý den, gardenii začaly hnědnout a opadávat listy. Nevím čím by to mohlo být. Stanoviště i zálivku má stejnou. Děkuji.
Muškáty, 16.3.2011
Dobrý den, kolik sazeniček pnoucích muškátů vsadit do truhlíku dlouhého 40 centimetrů? Děkuji.
Neznámá rostlinka, 28.2.2011 Obsahuje fotku
Poznal by někdo tutu květinku? Teď je ostříhaná a v létě kvete drobnými fialovými kvítky.
Pavučinky v květináči, 20.2.2011
Dobrý den, v květináči u orchideje se mi objevili pavučinky. Prosím o radu co s tím. Děkuji.
Dendrobium nobile - Stromobytec vznešený, 12.2.2011
Dobrý den, nevím, jestli není na moji reakci pozdě, tedy spíše než reakci, na prosbu. Na počátku loňského listopadu jsem dostala k narozeninám tuto orchidej. Mám ji umístěnou v ložnici (chladno max 18 C a celkem vlhko - tedy ne suchý vzduch. Okno na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika