Příspěvky uživatele - 228.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pozna prosim nekdo tento strom?, 1.5.2015
Taky si myslím, že jde o převislý jilm. Jeden máme doma, nádherný strom.
Yucca. Na jednom kmínku žloutnou listy, 21.4.2015
Dobrý den, moje zkušenost je ta, že když si koupíte v hobby marketu novou rostlinu, tak si na nové podmínky u Vás doma poměrně dlouho zvyká (zvlášť takový starší exemplář). Třeba i půl roku. Rostla ve skleníku v ideálních světelných a tepelných... celý příspěvek >
Co je to za škůdce?, 12.4.2015
Taky mám problém s třásněnkami, dokážou nadělat paseku, protože si jich člověk nevšimne, dokud rostliny nezačnou chřadnout. Měl jsem je na tořivkách a protože jsme zrovna doma nic speciálně na třásněnky neměli, použil jsem klasický Pirimor na mšice a... celý příspěvek >
Rady do začátku chovu králíků, 9.4.2015 Obsahuje fotku
Málokdo si může dovolit mít 40 kotců. To už je opravdu velký počet. Uvědomte si, že než jen každý z nich otevřete, tak to zabere docela dlouhou dobu. Na jednu chovnou samici podle mě stačí bohatě 3 kotce (jeden pro ni, další pro odstavené samce a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika