Příspěvky uživatele - 228.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nenáročná rostlina yuca, 5.8.2015
Podle mého letmého zhlédnutí je to typická přelitina. Navíc možná v příliš velkém květináči. Vytáhnout z hlíny, prohlédnout kořeny, uhnilé ostříhat, a zasadit do menšího květináče, kde tolik nehrozí přelití... Jinak dneska jsem si v IKEA koupil taky... celý příspěvek >
Je nějaká divná, co s ní?, 26.7.2015
Podle mě je ještě moc mladá na to, aby plodila. Zdá se mi pěkná.
Neznámé letničky, 26.7.2015
Na prvním obrázku je coreopsis (krásnoočko). Je to trvalka.
Králík močí do žrádla, 13.7.2015
Zkuste posunout misku na druhou stranu kotce, občas to pomůže. Jinak trpělivě vyplachovat a denně dávat čistou. On se samec časem uklidní, zatím je to "puberťák". ;)
Oleandr problém, 8.7.2015
To může mít spoustu příčin. Škůdce, úžeh, nedostatek živin... Zkuste vyfotit a dát sem obrázek.
Název rostliny, 5.7.2015
Tradescantia albiflora.
Orchideje vs rajčata, 28.6.2015
Nebude to plíseň, ale červci... Pravděpodobně. Ordchideje jimi občas trpí. Najděte si fotku na internetu a porovnejte.
Poznáte druh stromu?, 20.6.2015 Obsahuje fotku
Ještě detail.
Poznáte druh stromu?, 20.6.2015 Obsahuje fotku
Kvetl v květnu, lokalita Žďár nad Sázavou.
Co je to za rostlinu?, 17.6.2015
1 nějaká bromélie? 2 Ficus lyrata 3 orchidej rodu Cambria (?)
Sloní noha - co dělám špatně?, 13.6.2015
Kytka vypadá zdravě/na škůdce to nevypadá. Podle svěšených listových růžic tipuji, že je buď přelitá, nebo uschlá. Vzhledem k barvě si troufám tvrdit, že přelitá. Víte, ono zalévat jednou týdně, to je sice pěkné, že má člověk nějaký rytmus a... celý příspěvek >
Jak zúžitovat králičí maso, 11.6.2015
Ano, vyjádřil jsem se špatně. Králík má tuku opravdu hodně, ale ne v částech určených tradičně na polévku (hlavy, skelety).
Jak zúžitovat králičí maso, 9.6.2015
Konečně zajímavé a plodné téma. :) Já králíky chovám posledních pár let pro vlastní potřebu a lidi by mi ruce utrhli, abych jim občas nějakého dal. Nejradši máme na smetaně a hned potom recept "béřovický králík" - najdete na internetu. Klasika je... celý příspěvek >
Benjamínek, 29.5.2015
Z vody do hlíny se kytka adaptuje mnohem snáz než naopak. Nemusíte mít strach. Jen zvolit vhodnou velikost květináče (ne moc malý, ne moc velký). Hodně štěstí!
Poznáte rostliny z okolí Úvozu a Žlutého kopce v Brně?, 3.5.2015
154 je psí víno (Parthenocissus quinquefolia)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika