Příspěvky uživatele - 228.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznáte tuto rostlinu?, 27.4.2016
Svícník (Ceropegia woodii). Chce hodně světla (ale ne přímé slunce, nejlíp se mu u mě daří na severním okně) a přiměřenou zálivku - ani moc, ani málo, nepřelívat. Když má nevyhovující podmínky (málo světla), tak opadává a lístky jsou zakrnělé. Dá se... celý příspěvek >
Chov nutrií, 17.4.2016
Nebo pokud jsou nemocné/napadené parazitem. Samice králíka mi rozdupala hnízdo, pak jsem zjistil, že má dravčíky.
Identifikace kaktusu, 18.3.2016
Mrtvola.
Jaky je to druh orchideje?, 5.3.2016
Nějaká Brassia?
Jak zabít rychle a účinně králíka, 27.2.2016
Tak já mám s pistolí několikaleté zkušenosti a musím říct, že funguje výborně na mladé králíky do 6-8 měsíců. Když jsem zkoušel usmrtit vysloužilé chovné kusy, tak se mi párkrát stalo, že pistole lebku neprorazila. Musí se opravdu hodně přitlačit a... celý příspěvek >
Identifikace Rostlinky, 22.2.2016
Pane Josefe, mně to tedy na Cordyline vůbec nesedí. Připadá mi to jako obyčejná Dracaena marginata, ale nerad bych se pletl.
Jak tu kytku zachránit?, 4.2.2016
Podívejte se, asi takhle. :) Berte to tak, že v tomhle stavu to není nic hezkého. Takže máte tři možnosti: 1) vyhodit ji, 2) ostříhat a čekat, jestli hezky obroste, 3) neobroste a Vy se vrátíte do bodu 1). :)
Jak tu kytku zachránit?, 3.2.2016
Zkusit ostříhat, přenést na okno/k oknu. Evidentně se táhne za světlem. Pokud Vám každá kytka "zvadne", možná je přelíváte. Jak často tak zalíváte?
Co je to za rostlinu?, 1.2.2016
Já myslím, že ani jedno z jmenovaných to není. Ale co to je, bůhví. Je to venkovní/pokojová?
Uvadání květů, 31.1.2016
Ta orchidej má podivně svraskalé i listy. To bude nějaký škůdce nebo choroba... Když jich máte tolik, asi bych tuhle jednu vyhodil.
Yucca - jde zachranit?, 17.1.2016
Podle mě zalívat častěji... Jednou za měsíc a ještě k tomu málo, to je opravdu málo.
Kde koupit rostlinu Pilea Peperomioides, 10.1.2016
Tak ta se mi taky moc líbí a nikde v obchodě, ani typu bau-horn-obi, jsem ji neviděl...
Králíci 2015, 7.10.2015
Tak jsem si to dnes objednal. 1 pytel Granofyt, 1 pytel Absorfyt (zkusím, co mi bude víc vyhovovat). I s dopravou za 400,- (1 pytel á 14 g). Jsem na to zvědav. Pokud jsou ty výsledky opravdu takové, jak popisujete, tak by to bylo super.
Králíci 2015, 6.10.2015
Zdravím, chtěl bych ten Absorfyt taky vyzkoušet... Kde se dá sehnat? Prodává se i v menším množství?
Nenáročná rostlina yuca, 6.8.2015
:) Možná ještě jeden postřeh: nemá v tom rohu tmu? Myslím, že potřebuje hodně světla, ale ne přímé slunce, to by ji spálilo.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika