Příspěvky uživatele - 99.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se zbavit krtka, 4.12.2016
Doufám také, že odejde z mé zelin.zahrady.Ani svazenka nemohla růst, jak řádil! Zapíchal jsem mu do chodbičky železné,,roksory" na nich větrníky z Petlahví- řádil dál. Větrníky jsem zapíchl na trubky a zatím je klid, pokud se mi neodstěhoval vedle do... celý příspěvek >
Rozmnožování muchovníků, 1.12.2016
Rozmnožuje se výsevem na jaře, dělením a štěpováním. Muchovník se štěpuje snadno, roubování na další druhy, jako jsou hloh (Crataegus) a jeřabiny, jeřáb (Sorbus), jsou často úspěšné. Po naroubování pozorujeme po určité době slábnutí růstu. Je běžně... celý příspěvek >
Cesnek mi nejde jako babicce, 27.11.2016
Máte pravdu Alfonss! Od r.1979 co zahrad-ničím, jsem nikdy nesázel česnek tak hluboko! Nikdy nezaléval a byl vždy pěkný. Teď sázím daleko hlouběji a občas zaleju. A po řádném zalití prokopnu řádek a zjistím, že to nemělo cenu-dole sucho!
Zmladit jabloň, 27.11.2016
Plně s vámi souhlasím Vlado! Po zakoupení zahrady v 1981 mi Ontária(vysazené v1953-1956) alternovali. Pečlivým řezem mi tyto mnoholeté vysokokmeny 15-18 let každoročně plodily Jediný strom Ontária, který jsem takto pečlivě neošetřoval-stále střídavá... celý příspěvek >
Zahradní trpaslíci, 27.11.2016
Vzpomínám na své dětství, taky se mito líbilo! Ale dnes bych asi ani tu Sněhurku na svoji zahradu nedal! Skalku s hradem už také ti lidé zbourali! Ta tam byla ještě dlouho po Sněhurce. Holt vzpomínky!
Cesnek mi nejde jako babicce, 27.11.2016
Ať sadím dřív nebo raděj později, česnek sklízím podle zralosti zhruba ke stejnému datu! (190mnm) Sousedé sadí daleko dříve (víc než měsíc) a sklízíme skoro současně! Já si konečně zapíchal 18.11.2016 jen 335 stroučků česneku a víc nepotřebuji!... celý příspěvek >
Co může být příčinou hnití cibule, 11.11.2016
Stando, holt nejsme ve Francii!
Pamelník - množení, 3.11.2016
Jestli tyto výhonky jsou zdarma (jen za trošku potu) tak bych to zkusil. S pámelníkem moc zkušeností nemám. Přečtěte nebo vyguglujte! Našel jsem taky tuto diskusi - ale celé jsem to nečetl.
Jak nadrtit listí a slabé větvičky?, 31.10.2016
Pročetl jsem o drtičích, štěpkovačích zde na fóru! Mám problém se zeleným. Natě paprik, rajčat,lilku, křenu,fazolí apod. Drtiče a štěpkovače různých značek, co jsem měl kdy v minulosti zapůjčeny mi žádný službu neudělal. (Proto jsem žádný stroj... celý příspěvek >
Vydrží mladý ořech useknutí silného kořene?, 30.10.2016
Před lety jsem dláždil terasu v blízkosti (1,5m) ořešáku přeřezal kořen 15cm silný a po několika letech se dlažba zvedla. Ořešák(50-ti letý)  nic nepoznal. Dnes už ořešák nestojí, mohutná koruna ořešáku vadila budově. Dnes štípu špalky o průměru... celý příspěvek >
Hořká mrkev, 19.10.2016
Důvodů může být více. Osivo druh, půdní podmínky. Zelené hnojení??? Pochybuji! Hořčičice, svazenka,peluška či co? 
Elektronické plašiče kun a lasiček, 15.7.2016
Po 2letech připisuji. V myšoplašu jsem zavčas nevyměnil baterii. Myšoplaš slabě pískal a čerstvé kuní hovínko se objevilo poblíž. Asi si kuna zvykla nebo je hluchá. Pěkný den přeje pepa kot.
Mravenci, 30.6.2016
Postřik proti mšicím! Ale co dozrávající angrešt???
Padání meruněk, 22.6.2016
Básník chtěl říci, že u té garáž.stěny meruňka potřebuje hnojivo a řádně zalét.
Úroda meruněk 2016, 17.6.2016
Tomáš Svoboda nenapsal oblast(viz.uživ.nastavení) kde se letos zatím zadařilo meruňkám. Já také budu cosi mět, dost padají, ale tolik obsypané VP nemám.Ale jinde v mém blízkém okolí nebudou mít ani na ochutnání. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika