Příspěvky uživatele - 99.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrocentrála po zavření sytiče chcípne, 20.12.2017
Sytič - Open = otevřeno (motor se,,přechlastá")! close=zavřeno!!! Pročíst návod!!!
Ochutnávka jablek, 6.12.2017
Hold mám to také tak Petře. Jablko vzhledem Rubín,(o něco menší) ale chuťově to není ono! Trošku mi připadá nahořklé.Ani na Starkimsonu se to nevyvedlo! 
Ochutnávka jablek, 2.12.2017
Před lety jsem narouboval Rubín na Průsvitné letní a na Starkimson. Plody jsou chuťově rozdílné. Souhlasím s p.MV!
Česnek 2017/2018, 13.11.2017
My malopěstitelé sázíme ručně, t.j.podpučím dolů. Ale bříška česneku sázím také jedním směrem!  Větší pěstitelé používají tzv. babosed nebo baboleh.Ale je to vlastně také ruční sázení.
Česnek 2017/2018, 13.11.2017
Já jsem včera 12.11. píchal... česnek do země! Org. sadbu odr.Ivan-Semo Smržice za 85Kč, po rozdružení 23 ks.Dále 230 ks vypěstovaných z pacibulek??? odrůdy. Dále Dukát jen 50ks-pochybělo místo. Zbylých 110ks namořených budu muset zapíchat... celý příspěvek >
Sklízet či nesklízet?, 28.10.2017
Já mám jablka všechny ve sklepě i Ontária, které obyčejně sklízím později až po mírném mrazíku! Letos jsem sklízel dříve, kvůli špačkům. Jinak by tam nic nezbylo! Nechal jsem tam jen několik podřadných uvnitř koruny.
Zarytí listí řepy, 12.10.2017
Pohopil jsem, že tazatel asi nemá kompost. Pokud je to na poli- zaoral bych! Já vše zelené na zahradě dávám do kompostu! 
Přezimování paprik?, 3.10.2017
V rádii hlásili, že lze rostlinu papriky přezimovat. Odplozenou rostlinu vyrýpnout do nádoby a v bezmrazé místnosti přezimuje. Na jaro přesadit a rodí znova. Máte s tím někdo zkušenosti???
Malinám žloutnou listy a plody jsou bez chuti, 15.9.2017
SPCH odpověděl správně! Vše napadené ihned vystříhat až u země a spálit!!!
Prosím, kdo pozná, co je tohle za rostlinu?, 5.9.2017
Seminka seženete od sousedů!
Kdy se dává hnůj?, 24.8.2017
Zatím nikdo neodpověděl. Já zarývám klasický uleželý hnůj a ten musí do jara zetlít. Ten granulovaný bych asi zahrábl až na jaře.
Urychlení zrání rajčat, 9.8.2017
Já nechávám dozrát na rostlině! Chuťově je to,,nebe a dudy"!!! Nelze srovnávat!!! Na podzim, kdy už je potřeba sklízet před mrazy sklidím a lehce nadkryté nechám dozrát při pokojové teplotě spolu s několika jablky.
Kopřivová jicha, 13.7.2017
Já to nechávám kvasit v uzavřené plast.nádobě. Smrdí, jen když to otevřu! Kolik ředíte? Já asi 1:10.
Dozraje ještě?, 2.7.2017
Buďte v klidu! Nevím proč máte obavy. Do KM mám 10km a plody u VP jsou také zelené! Dočkáte se! Jak začnout zrát, během týdne dozrají všechny. Ty moje půjdou do bečky, zavařených mám ještě dost!
Papriky vs mšice, 12.6.2017
Přibližná cena tohoto přípravku???
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika