Příspěvky uživatele - 99.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Živý plot - vrata, 25.3.2017
Švagr má na garáži plechová vrata a ty jsou tak porostené břešťanem, že by si mohl někdo myslet, že tam ani nechodí! Denně jezdí autem a vozidlo dává na noc do garáže! Škoda, že nemohu dodat foto!
Krovinořez jako dárek k narozeninám, 20.3.2017
Ali66 já i ostatní pochopili.  že je to pro manžela!  Překlep stačí k tomu, aby host..84.190 to nepochopil! Za poukázku už si manžel musí něco koupit! Fandím vám! Ať manželovi slouží zdraví a dobře koupí!!! 
Rozkvétání 2017 M+B, 20.3.2017
Jo hold BG 30mnm! Tady v CZ na ZL 190mnm.raději ta poupata ještě očima zatláčím, aby to nepomrzlo! V 2016 byla bída! Fandím pěstovatelským úspěchům!!!
Napadene tulipany, 18.3.2017
To na slimáky nevypadá!!! 
Už vám leze podzimní česnek?, 8.3.2017
Pište oblast, kde vám ten česnek roste nebo ne, pokud to nemáte napsáno v uživ. nastavení!!! Já sadil česnek 18.11.2016 a už leze-3až 4cm! ZL 190m/m.
Kam kráčí zahrádkář?, 27.2.2017
91.178 : Vy možná na netu ano, najdete. ale my starší nejsme na PC tak zběhlí! Zahrádkář.org na netu nemá všechny články celé.    Pokud do obálky s předplaceným Zahrádkářem jsou přibaleny nějaké semínka- mám radost!  Něco z časopisu... celý příspěvek >
Obleva, 20.2.2017
Nechce se mi tomu věřit!  Tady (ZL) 189m.m. ta trocha sněhu už skoro roztála, ale sněženky - ani lísteček!
Slepice nežerou krmnou směs a nesnáší, 22.1.2017
S.P.CH. píše :Směs vyrobená z kvalitní pšenice kukuřice a pokrutin nosnicím chutná, po přidání droždi se tak nažerou že je vole tahá k zem. Dovezl jsem tchyni kukuřičný šrot, co vysypal traktor v zatáčce. Tvrdila, že kukuřičným šrotem se krmit... celý příspěvek >
Krmení, 22.1.2017
Tchýni jsem dovezl kukuřičný šrot, co vysypal traktor v zátáčce! Tvrdila, že prý se tím nosnice nemají krmit??? Co je na tom pravdy??? Děkuji za vaše odpovědi! Pepa.
Zalozeni nove pastviny, 18.1.2017
Pokud chcete oset, tak luční směs! Jinak jsem,,oséval"  drť co zbyla po seně na podlaze pod senem! Když tak od někoho vyptáte! Na bývalém obdělávaném pozemku první vyrostou nežádoucí plevele! Mnoho úspěchů v chovatelství přeje Pepa K.
Proč co dřív rostlo a dnes roste jinak,, 6.1.2017
Taky důvod byl ten, že se nedalo nikam vycestovat, takže jako relax byla zahrádka!
Proč co dřív rostlo a dnes roste jinak,, 30.12.2016
Nepochopil jsem větu alfonsse :,,Jde o to jestli se vegetačního období česneku dožiju, ale podle internetu mě teoreticky vyšlo 105 let. "    Kde takovou blbost na netu mohl najít.       K názoru hosta 141.231 chci říci, že za... celý příspěvek >
Kosa, 13.12.2016
Musí se Petr z H. rozhodnout sám. Pokud budu chtět velmi pěkné seno, sekat ručně kosou 2 tis.m2 se už,,nenosí"!  A jednomu sekáči by to trvalo dlouho! S rotační sekačkou z Bau-Mount-Uni apod. nelze vysokou trávu sekat. Bubnová nebo lištová... celý příspěvek >
Jak se zbavit krtka, 5.12.2016
PB je těžký plyn, klesl dolů. Třeba se krtek udusí nedostatkem O2! Otázka je jestli všechen plyn vyhořel nebo ne! Zahradě zdar, krtkovi zmar!
Jed na pavouky, 4.12.2016
Velmi cítím s NeoMedic. Také jsem měl nepříjemné probuzení, když mi při spaní přeběhl pavouk přes obličej!!! Brrrrrr!!! Hrrůůůůza!!!  Nepřeju to nikomu!!! Pavouci mi nevadí, ale toto bylo moc!!!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika