Příspěvky uživatele - 241.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koreni ala magi, 26.10.2016
jedná se o smil italský, v létě žlutě kvete, výška cca 40 cm a dá se přezimovat, jenom se nesmí nechat uschnout, je skvělý na grilované maso na ohni
Jed na pavouky, 26.10.2016
K otrine je dobrý, ale jen na měsíc až 5 týdnů, vystříkáváme barák zevnitř a zenku, okolí oken, dveří a po 4 týdnech se objevují zase začnou sporadicky a pak zase houstně jejich počet a to je v domě velký pes a ruch. čili opět K otrine a jedeme... celý příspěvek >
Admirál, 12.9.2016
Bydlíme v jižních čechách, zahrada mírný svah je po celý den na plném slunci, taky mě zarazilo, že šlo jablko velmi snadno utrhnout, možná tomu přidalo i velmi slunečné počasí a vysoké teploty
Admirál, 9.9.2016
Včera jsem ochutnala naše první jablko z jabloně Admirál, jedním slovem skvělé, nádherná temně červená až vínová barva slupky, voňavé a šťavnatá krémově bílá dužina, stromek je starý pouze 3 roky, nechala jsem jenom pár plodů, ale bohužel náš modrý... celý příspěvek >
Jakou broskev cling - tvrda?, 23.6.2016
Máme na zahradě Catharinu, nádherné květy, skvělé plody žlutooranžové barvy, letos velký propad(mráz) na stromku zbylo 7 plodů.
Co je to to za rastlinu?, 21.6.2016
bylinky většinou na jaře, nyní již bude hodně probráno a dostupné budou druhy máty, možná bazalka, oregano
Zkušenosti se smilem?, 21.6.2016
Smil nebo-li kari bylinka, pěstuji na bylinkovém záhonu, bohužel loni mi nepřežil zimu, letošní sazenka má již na květ, úplně září svou stříbřitou barvou a až rozkvetou jeho květy to bude pokoukání, právě mi květe tricolora šalvěj a tymián, pažitka,... celý příspěvek >
Zlodějina Kavapo, 10.6.2016
tento týden jsem si dovezli nosnice, velice čilé, krásné nebyl žádný problém, pán příjemný, cena dle velikosti dodaných slepiček
Výroba šťávy nebo sirupu na odšťavňovacím hrnci, 9.6.2016
odšťavňovač Kuwings, šnekový prolisuje snad vše
Už rostou, 1.6.2016
Jižní čechy již začala houbová sezóna, pár velkých pýchavek(řízky), začínají růst žampióny a první úroda 25 ks kovářů, 1 modrák(suchohřib) vše na kraji lesů
Identifikace květiny, 30.5.2016
to je okrasný česnek, dělá mnoho stroužků v zemi, dá se rozsadit a po letech máte plnou skalku
Jméno rostliny s příchutí banánu?, 30.5.2016
ano je to pepino, loni jsem si je po dlouhé době objednala cca 12 sazenic(více druhů), moc mě zklamala jejich chuť, která byla před 15 lety úplně jiná více melounová(bylo cítit kiwi, jahoda plnější chuť), toto je světle žluté nic i přesto, že... celý příspěvek >
Jahodový stromek 2016, 19.5.2016
,, jablíčko,, to určitě není na jaře jsem sázeli 5 jabloní, listy jsou jiné a tvar i sloužení květů také jiné a uspořádání je po celém kmínku, pokusím se pomocí syna přidat z domova FOTO
Jahodový stromek 2016, 19.5.2016
Prosím o radu, jako dárek jsem dostala - jahodový stromek (Psidium cattleianum), ale všude, kde jsem se dočetla se píše, že kvete bíle, keřík je cca 60 cm vysoký nemá lesklé tmavě zelené listy, spíše svělte zelené hrubší a je plně obsypaný poupaty,... celý příspěvek >
Vesemeněná rajčata, 17.5.2016
vysemeněná rajčata přímo na záhonu, loni cca 100 sazenic, asi 10 druhů, dozrávají trochu později, ale krásné silné rostliny, lepší než co se předpěstovalo doma za oknem
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika