Příspěvky uživatele - 241.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co Vaše réva 2017, 9.5.2017
zdravím z jihu čech, jsem naprostý laik, pořídila jsem 3 hlavy, sázené loni ke zdi pergoly, sazenice (venus modrý bezsemenný, afrodita též bezsemenná a arkádia bílá semenná), venus cca metrový má krásné zelené první listy, druhé dvě se zdají, že... celý příspěvek >
Rozkvétající broskvoně, 26.4.2017
broskvoň catharina pomalu odkvétá, letos to vypadá na první větší úrodu, 2x stříkaná proti kadeřavosti vypadá to, že letos to sní nebude tak hrozné jako loni, zato nektarinka odkvetlá stejně stříkaná, samá kadeřavost, druhá nektarinka zatím nakvétá,... celý příspěvek >
Co je to za keř?, 25.4.2017
Vypadá to na meruzalku černou, loni jsme zasadila meruzalku velkoplodou Black giant Missoury, již nakvétá nádhernými žlutými květy, měla by plodit cca měsíc po rybízu.
Mráz, 24.4.2017
jižní čechy(českobudějovicko) cca 12 Km od ČB směr ČK, v pátek ráno v 6 hod. - 3 stupně, třešně v plném květu bez úhony, sobota i neděle velmi větrno, včera poletoval sníh, dnes ráno opět mrazík -1,5, žádné další škody zatím nemám uvídíme až se... celý příspěvek >
Mráz, 24.4.2017
jižní čechy(českobudějovicko), teplota dnes ráno v 6 hod. -1,5 stupně, mírně omrzlé listy jahod, minikiwi vrchníé listy černé, mladý ořech horní větvičky černé, nektarinky část horních větviček(špičky) pomrzlá, vzaly za své i odkvetlé květy na těchto... celý příspěvek >
Kdy začíná plodit?, 24.4.2017
zelená renkloda, podnož myroblán sázená loni na jaře, letos již kvete cca 40 květů
Spirála na rajčata a okurky, 21.4.2017
spirály jsou super používá na rajčat i nakládačky, nic nleží na zemi, krásně se to obtočí, loni ze 7 rostlin nakládaček 85 zavařených sklenic
Mráz, 21.4.2017
jižní čechy (českobudějivicko), dnes v 6 hodin -3, včera odpoledne jsem prošla zahradu, šlehlé mrazem byly akorát konce jedné nektarinky, všechny 3 meruňky snad Ok, a z drobného ovoce minikiwi konce také černé, jako loni něco vykvetlo a druhý mráz to... celý příspěvek >
Výsadba třešní a mráz, 20.4.2017
třešeň summit na gisele 5 mám již 4 rokem, plodí od 2 roku bez problémů, nyní jsem přikoupila koridi také na gisele 5 je v zemi téměř 2 měsíce a začíná nakvétat
Mráz, 20.4.2017
jižní čechy (českobudějovicko), dnes ráno -0,5 stupně, bezvětří, tak snad se nám něco urodí, všimla jsem u nás na vesnici v jedné zahradě měli mezi stromy na plachtě rozloženou kopu hnoje, že by hnůj pomohl také k ochraně před mrazem, výpary tam... celý příspěvek >
Mráz, 19.4.2017
jižní čechy, včera velmi pozdě odpoledne silný vítr během hodiny 2x kroupy, celá zahrada bílá, přešlo ve sníh, dnes ráno v 6 hodin 0,5 stupně, celý den velmi silný studený vítr, neprší, nesněží, na pátek u nás hlásí -1, přes den by mělo vyšplhat na... celý příspěvek >
Mráz, 18.4.2017
jižní čechy hlásí právě u nás proběhla sněhová nadílka, nejdříve začalo silně pršet a přešlo do velmi silné sněhové přeháňky, vypadáto, že takto bude celý den, nyní je jasno a mraky se ženou další, bojím se pátku, má cenu nějak zakrýt co je v plném... celý příspěvek >
Rozkvétající broskvoně, 13.4.2017
jižní čechy, nektarinky star red gold začíná odkétat, super queen letos snad prvně zaplodí má 9 poupat začínají se pomalu rozvíjet, broskvoň NJC (catharina) cling, cca 80% stromu je rozkvetlá, čtyřleté semenáče broskvoní a měruněk zatím bez poupat,... celý příspěvek >
Kvitnú jablone, 11.4.2017
zdravím, mám prosbu, jabloň měl by to být admirál sázený na jaře r. 15, loni prvně kvetl obsypaný, zůstalo jedno jablko, letos ani poupě, je možné, že se loni vyčerpal a letos bude odpočívat, má již krásné listy bez květních středů, to samé se děje... celý příspěvek >
Rozkvétání 2017 M+B, 4.4.2017
Zdravím, chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s meruňkou sirena někde uvádí siréna, nepěstujete někdo citronku děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika