Příspěvky uživatele - 241.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fíkovník Brown Turkey, 20.4.2018
Kvalitní a opravdu pěkné rostlinky posílá Spomyšl, loni jsem objednala poprvé, přišlo včas a vše přežilo.
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 12.4.2018
Jižní čechy,  včerejší kontrola kioto 4-leté komplet celé vymrzlo, všechny pupeny se drolí, začínájí se již rozvíjet první listy, sirena loni na jaře sázená cca 20 květních pupenů, začíná nakvétat, pod ní citronka, také loni na jaře sázená cca... celý příspěvek >
Lukob Bulbs - katalog, 6.2.2018
Zdravím, E0001 - himalaicus E0009 - pinokkio E0014 - romance E0016 - stenophilus E0018 - foxtrot I8610 - katharine hodgkin I8621 - sheila ann germany I8623 - alida přeji hezký den
Lukob Bulbs - katalog, 5.2.2018
Zdravím, katalog lukon bulbs podzim 2017 mám, napište mi svůj mail s čísly a já Vám je vyhledám. přeji hezký den
Paw paw, 29.1.2018
zdravím, na podzim jsem si objednala asiminu - Prima, jelikož přišel cca 1 m vysoký stromek, provizorně jsem jej zasadila do vysokého kbelíku a mám jej s ostatními na přezimavacím místě, včera jsem zjistila, že začíná tento malý prcek kvést 2... celý příspěvek >
Opad listů pomerančovníku, 27.11.2017
Máme to samé také vše opadalo, pomeranč, klementina i mandarina, máme je na codbě proti francouzskému oknu a další okno je pod schody na podestě, tyto jsou mladé, ale co mám cca 15 -letý vždy na začáku jara opět obrazí a postupně nakvétá, zároveň má... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 22.11.2017
na konci října jsme sázeli rubinolu a bonitu, na jaro máme doma připravené kiwi, paw paw, kdoulovec a fíkovník, chci je nechat doma trochu povyrůst a na jaře jim připravím pořádné místo s kompostem
Ostruzinojahoda, 2.11.2017
Měla jsem jednu sezómu 3 rostliny, plody hnusné jalové, spousta malých trnů, je to plevel, do kterého nechce nikdo vstoupit oboba jako když by jste sbírali šípky z nižšího keře, ještě letos po 3 letech jsem musela toto nic vyrývat mezi jahodami a... celý příspěvek >
Třešnička neroste, 1.11.2017
Také jsem na jaře zasadila kordii na gisele 5 roste s minimální přírůstky a dokonce ten samý rok kvetla, samozřejmě vše opadalo, pravděpodobně na malé přírůstky bude mít vliv podnož, to samé mám u summitu 4- letá krásně květe, plodí, ale s... celý příspěvek >
Velkoplodé meruzalky od p. Karla Jašíka, 20.6.2017
Loni jsem sehnala velkoplodou meruzalku - black giant missouri, došly mladé zapěstované větvičky (dnes již pěkné keře cca 50 cm vysoké), letos krásně žlutě kvetly a mají již takové zelené soudkovité plody, mělo by to dozrát zhruba měsíc po rybízu a... celý příspěvek >
Useknutá jabloň, 15.6.2017
bohužel nebyl, moje chyba, bohemii na zahradě mám podnož J-TE-E, nedal by se použít semenáč, mám 3-letý gloster, co jsem vypěstovala ze semene
Useknutá jabloň, 14.6.2017
Doplňuji informace jednalo se o odrůdu bonita, kterou jsem pracně sháněla, bohužel podnož jsem nezjistila, rouby by se daly vzít, ale nemám žádné zkušenosti s roubováním a nemám ani stromek starší 5-ti let kam bych naroubovala, podnož jsem vůbec... celý příspěvek >
Useknutá jabloň, 14.6.2017
prosím o radu, včera mi syn usekl u země loni na podzim zasazenou jabloň, má krásně zapěstovanou korunku, dá se stromek nějak zachránit, zatím jsem ho dala do sudu s voudou, nemá žádné kořeny, to vše zůstalo v zemi, řez (useknutí) je pod naroubovanou... celý příspěvek >
Průzkum zmrzlých meruňkových květů, 24.5.2017
4-leté kioto udrželo celý 1 plod, roční sirena má také 1 plod, jinak v součtu celé zahrady 20 -ti ovocných stromů bude letos ovoce na 1 ovocnou mísu, podstatně lépe dopladlo minikiwi, letos to vypadá na první velkou úrodu, drobné ovoce maliny,... celý příspěvek >
Rozkvétání 2017 M+B, 17.5.2017
je možné, že se objevila také na keřové višni carmine jewel a keřík je na koncích plný čených mšic, skoro všechny poupata jsou pryč, čím posříkat, sačil by výluh z kopřiv děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika