Příspěvky uživatele - 248.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 24.3.2015
Takže ono to bude mít ventilové rozvody jako Tecumseh a přesto to bude kopie Hondy?
Kompost, 22.3.2015
Jsou v podstatě dva základní způsoby kompostování. Pro velké kompostárny s nárazovým příjmem různých druhů kompostovatelného materiálu je popužitelná pouze metoda opakovaně překopávané zakládky. Pro kompostování bioodpadu z domácnosti, kdy je... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 21.3.2015
Tak mám tu ekodotaci doma. První dojem - velmi tichý stroj. Dvě hodinky jsem s tím připravoval záhonky pro gladioly, rajčata a brambory ... Přijdu na svačinku a manželka se ptá, kdy že půjdu dělat s terou? Tak nějak předpokládala, že když... celý příspěvek >
Zahradní domek v záplavové zóně, 20.3.2015
připravte se na několik bitev jako je tato - Odvolání 695/ZPZ/08/ODV-209 Ko, Povodí Ohře
Kdy roubovat hrušku na hloh?, 20.3.2015
Zkuste dát odkaz, pokud je to psáno na netu, nebo scan/foto, pokud máte listinnou podobu. V prodejním katalogu má Hloh.
Zahradní domek v záplavové zóně, 20.3.2015
jak které, na některá zpřesnění nejsou peníze na jiná teprve čekají v šuplíku. Zpřesnění je jak sázka do rulety, někdy jste vítěz, většinou však si "můžete vsadit znovu..."
Zahradní domek v záplavové zóně, 20.3.2015
a jak se jmenuje ten potok či řeka, která se Vám na louku vylévá?
Kdy roubovat hrušku na hloh?, 20.3.2015
Mišpule je malvice (i když to někdy mate, že má jen jedno semínko a ještě k tomu velké). Loni jsem 3 rouby dával na A. kdouloň a ujaly se všechny. Přírůstky sice nic moc, ale to bude také tím, že jsem rouboval v ruce a pak teprve kdouloně školkoval.... celý příspěvek >
Kdy roubovat hrušku na hloh?, 20.3.2015
dejte fotky té podnože, máte-li možnost a chuť. Jinak můžete zkusit, kousek nad místem plánovaného roubování cvičně sloupnout kůru.
Kdy roubovat hrušku na hloh?, 20.3.2015
ono to bude spíše tím, že z malvic je nejvíce ostnatý. Vemte si, že selekce hrušňových semenáčů probíhala i ve vztahu k tvoření postranního obrostu a ostnů.
Broskvoň Redhaven po výsadbě, 20.3.2015
Ten z Hlubny má ve složení, jako jediný na světě Styrén, který proniká hluboko do živého i mrtvého pletiva a ucpe jej. Složení nezměnili i přes spoustu kritiky a soudních sporů o náhradu škody, jen přidali do návodu, že se nesmí používat na živé... celý příspěvek >
Vari, 19.3.2015
Někdy není na vině měkký terén, ale podhuštěné pneu.
Bergerac, Bergeval, Bergarouge, Tardicot, 19.3.2015
Třem větvím délky pod 1 m se nedá říkat korunka, to je prostě zbabčelý roub. Životnost takového stromku je pak minimální, protože nemaje přírůstky "se udře k smrti". Ani jeden extrém není správně.
Bergerac, Bergeval, Bergarouge, Tardicot, 19.3.2015
To záleží na střihu. Pokud stříháte krátce, naroste Vám dlouhé proutí bez květů. Pokud zastřihnete jen po výsadbě, pak 4té jaro určitě bude kvést. Mám v okolí oba extrémy. Sousedka která nestříhá nemá korunku, ale plodí jí už 3 rok od výsadby a na... celý příspěvek >
Hadice průměr 1/2, 16.3.2015 Obsahuje fotku
Jo design je záludná věc. některé věci jsou praktické, jiné jen dobře vypadají. Já osobně mám nejlépe osvědčený nástěnný věšák na hadici. Na té zahradě, kde to má vypadat pěkně mám kupovaný za 30,- Kč  No a ve stodole, kde ukládám více... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika