Příspěvky uživatele - 248.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 25.3.2015
U Zongsengu není předepsáno, jaký má být základový olej, ale to že má být plně detergentní a příslušné viskozitní klasifikace. Jedno je jisté, že v testech cca 5 let zpátky měly polosyntetiky lepší detergentní vlastnosti než plné syntetiky. Pokud se... celý příspěvek >
Kultivátor Mac Allister, 25.3.2015
Třeba mu v Hornbachu dali takové předkupní školení a měl dojem, že návod už číst nemusí. Taky se mu to může hřát i z důvodu, že nikdo do převodovky olej nenalil. Dojem, že tam je originální náplň pak končí vyšroubováním suchého šroubu z díry pro... celý příspěvek >
Boční řez thuje, 25.3.2015
Ale v tomto případě souhlasím s Ferdou, že "za pokus to stojí", přeci je to jen méně práce, pokud to vyjde. Hloubka kořenů ani tak nevadí, jako to že jich je více středních než pár silných = thuje se vykopává hůře než smrk nebo borovice. Ale... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 25.3.2015
Počítal jsem si to jinak, při rozhodování jestli ano či ne. Kritériem bylo, aby se mi to na úspoře paliva zaplatilo do 5 let při 156 hodinách provozu ročně. Další úspory pak půjdou na krytí nákladů na opravy. Co nedokáži do výpočtu zahrnout, že... celý příspěvek >
Boční řez thuje, 25.3.2015
Musíte řezat do starého z obou stran symetricky. První rok to nebude žádná krása. Pokud by jste řezal nesymetricky, tak všechna síla půjde do nepoškozené strany a ta zmlazená zakrní. Taky můžete řezat ve dvou krocích, aby jste dodržel Zahnovo... celý příspěvek >
Veecot (*Vineland, Ontário), 24.3.2015
Ten popis Doc. SUSe sedí pro polohy s nadmořskou výškou od 230 do 360 m n.m. Staré pomologie zase na polohy pod 200 m n.m. a srážkový úhrn pod 500 mm/rok.
Chybějící pupeny, 24.3.2015
nejdříve počkáte, co vyraší a pak dáte fotky a budeme řešit co s tím. Zatím není potřeba stahovat kalhoty. broky jsou daleko = nic nestříhejte dokud není jasné co bude potřeba. I pupen nahoru se dá vyvázat k čípku co je tam ponechán a celá větev se... celý příspěvek >
Veecot (*Vineland, Ontário), 24.3.2015
Paradoxem Veecot je, že v okrajových polohách dává chutné vyvážené ovoce s vyšší kvalitou než královny teplých nížin. Ale v polohách, kde se daří náročným odrůdám (jako je Maďarská) je pak naopak naprostým propadákem.
Nekvetoucí narcisy, 24.3.2015
Narcisky nesnášejí přesazování a často prvním rokem po výsadbě nekvetou. Další věc je, že mají rády výsadbu do skupiny. Pokud nemá cibulka místo pro dělení nebo zesílení, snaží se o to více kvést. Nepleťte si narcisky s tulipány, které lze po... celý příspěvek >
Okousané kořeny, 24.3.2015
Ze středního mkráličího pletiva se udělají koše - podrobnosti najdete v jiných vláknech. Bez obrázku se blbě radí - obecně čím více okousané, tím hlouběji musíte seříznout korunku. Dále platí i obecné zásady pro ošetření ran zasahujících do dřeva... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 24.3.2015
Přestalo bavit či nikoli, o tom to není - jsou práce, při kterých se nedá současně sedět u počítače (pikýrování rajčat, stříhání živého plotu) a jsou takové, kdy čtete návod a koukáte najít to, co tam není dopodrobna popsáno. Například je tam... celý příspěvek >
Okousané kořeny, 24.3.2015
Pravděpodobnost, že ze zbytků kořenů stromek zakoření je obdobná, jako když přesazujete a máte malý kořenový bal. Tedy pro úspěch musíte obětovat podstatnou část koruny. Aby byla v místě zakořenění stálá vlhkost bez ulití, doporučuji do substrátu... celý příspěvek >
Co je to, 24.3.2015
Mě se toto dělalo na borůvce pod větví, co na ní sedali hrdličky. Odříznul jsem větev z jírovce a už mi do bobrůvek nese.ou.
Oprava šňůrky od stříhací hlavy k UP82, 24.3.2015
hledejte pod Kód produktu: F115568 snad Vám pošlou i návod. Třeba tady.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 24.3.2015
ano, schválně jsem vybral špatný příklad. tedy motor zpravidla konstrukčně horší než i námi diskutované XP200.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika