Příspěvky uživatele - 248.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez asi dvouleté meruňky, 16.3.2015
... třeba všichni čekají na čitelnější obrázky bez toho ošklivého kůlu a ovinky kolem kmene. Taky je možnost, že základ kosterních větví máte a dále nemusíte řezat nic. Výhony se tak neprodlouží, pouze rozvětví obrostem a ohnou pod tíhou plodů.... celý příspěvek >
Italské odrůdy meruněk, 16.3.2015
Taky by mne zajímalo, jestli odrůda Don Giovanni má jen italské jméno, nebo byla v itálii i vyšlechtěna. Patří k pozdnějším, ale spolehlivě dozrávajícím.
Kanadská borůvka, 16.3.2015
To zodpověděl už PP, že bez folie a do běžné púdy (tedy zahradnické a nikoliv nad domem).
Řez asi dvouleté broskvoně, 16.3.2015
Můžete dát více fotek, možná to bude z jiného směru vypadat čitelněji.
Kanadská borůvka, 16.3.2015
... když nešťastník nepozná acidické a bazické vyvřeliny, nechť použije křemenný písek. Ano, pane PP je to různé, ani ta folie v dobrých podmínkách být nemusí, ale písek dole stojí 4-6× méně než stejný objem substrátu z rašeliny. Přitom protože... celý příspěvek >
Gladioly, 16.3.2015
Gladiol (mečík) je kytka k řezu. "Sklízí se", když jsou rozvinuty spodní 4 květy, aby ve váze (aranži) dobře vypadal a dlouho vydržel. Pěstuje se většinou v zadní části zahrady, aby v období kdy není krásný nikoho nerušil (nenudil). No my jej... celý příspěvek >
Udusáváte po setí mrkve a petržel?, 15.3.2015
Pokud chcete mít jednoduše kůlovité kořeny, musíte vysívat přímo do míst, kde se pak bude sklízet. Přepichovaný má křivé rozvětvené kořeny, takový pastinák by jste si nekoupila. Pokud je zemina příliš mokrá na úpravu záhonku, ale dosti rovná na... celý příspěvek >
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 15.3.2015
cibule, mrkev a další se dají sít už nyní bez strachu z nočních mrazů.
Řez asi dvouleté broskvoně, 15.3.2015
Počkejte s tím stříháním až na dobu kvetení, ať nemusíte ranky ošetřovat balzámem. Vždy platí, že "broskev" kterou letos zahodíte prostříháním, tak Vám příští rok naroste 2×. Protože jste loni nechal stromek přeplodit, tak v podstatě letos neunese... celý příspěvek >
Řez asi dvouleté broskvoně, 15.3.2015
Mám to vyzkoušené, je to proveditelné. Chce to měkký štětec s dlouhým vlasem a táhne se od paty výhonu ke špičce. Samozřejmě je to jen pro řidší koruny, aby jste se všude tím štětcem dostal. Jednoleté špičáky (občas s předčasným obrostem) ve školce... celý příspěvek >
Afinita hrušní - volba odrůdy pro mezištěpování, 15.3.2015
Dík. Taky očkuji/roubuji jen pro potřebu svou a potřebu širší rodiny (tetičky + strýčkové,...).
Afinita hrušní - volba odrůdy pro mezištěpování, 15.3.2015
Kde nakupujete očka? Kolik stromků asi tak ročně vypěstujete?
Který je nejlepší podle Vás benzín do motorové pily?, 15.3.2015
Jedna z půjčoven nářadí dává Aspen 4T i Aspen 2T jako náplň do půjčovaných strojů. A máte pravdu, v ceníku jej jako samostatnou položku namá uveden takže bude asi součástí ceny půjčovného.
Afinita hrušní - volba odrůdy pro mezištěpování, 15.3.2015
Měl jsem jen dva rouby, jeden dal na kdouli a druhý vštěpoval do Jany, oba se nechytly. Tedy srostly, napučely a uschly.
Afinita hrušní - volba odrůdy pro mezištěpování, 15.3.2015
Dík, ano to je to co hledám "Hardyho má dobrou afinitu i s ostatními hrušňovými odrůdami". Měl jsem totiž jako mezištěpování Janu a Nela se mi nechytla.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika