Příspěvky uživatele - 248.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Carola hrušeň, 28.3.2015
Kdoule na opylení nemá vliv, ale ve vaší nadmořské výšce bych dal přednost Kankazské.
Jak pohnojit staré stromy trávníku?, 28.3.2015
Blážo, Pokud pod rýč, pak na to jděte ve dvou. Jeden bude zarývat pod úhlem 45°  a nadzdvihne malinko tak, aby druhý tam dolů mohl vhodit hrst Cereritu. Dávkování je co krok - to jedno zarytí a jedna hrst.  V řadách po metru. Pokud budete... celý příspěvek >
Nová lišta, nový řetěz - HQ 55, 28.3.2015
Pane FO, obdivuji vaši zkušenost poznat i typ řetězu, já tam viděl jen to "ostří jak dvě dámské půlky".
Nová lišta, nový řetěz - HQ 55, 28.3.2015 Obsahuje fotku
njn tak to bude očima... Já na tomto snímku vidím novou lištu a několikrát broušený řetěz. Jedno je jisté, novou 1,5ku do 1,3 drážky nenacpete, ale hodně jetý ano. Dokonce se najdou borci, co řeší širší drážku v 1,3 sestavením řezné soupravy... celý příspěvek >
Nová lišta, nový řetěz - HQ 55, 28.3.2015
tak nevím co si o tom mám myslet. Nafoceno máte novou lištu s drážkou šíře 1,3 mm a v tom nacpaný starý řetěz s vodícími zuby původně širokými 1,5 mm? Pokud ano, tak to jste BOREC.
Nová lišta, nový řetěz - HQ 55, 28.3.2015
... a fotky původního i nového by nebyly? Nejlépe deteily, kde bude vidět i styl broušení.
Kdy stříhat napučené růže?, 28.3.2015
Ano, je dobré stříhat až po rozhrnutí hrůbků a nebo vyvázání stromkových po odstranění zimní ochrany. Je také dobré stříhat, když je předpověď suchého sluného počasí. Rány po střihu rychleji a lépe zaschnou a je tak lepší ochrana proti... celý příspěvek >
Nová lišta, nový řetěz - HQ 55, 28.3.2015 Obsahuje fotku
A jsou na novém řetězu všechny zuby řezné? Není odlehčený "skip" nebo "semi skip" a k tomu kulatý zub? Tedy jestli nejde o řetěz pro pily malého výkonu s dlouhou lištou (elektrické nebo hobby).
Komposter z pletiva, 27.3.2015
Představa zajímavá, ale nepraktická. Lepší je, naučit se skládat plevel tak, aby vám držel okraj i bez pletiva a uprostřed sypete to co formu okraje neudrží (bramborové slupky apod.).
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 27.3.2015
hmm setkal jsem se s tím, že ČP opakovaně vracela zásilku z důvodu neexistující adresy, a pak se omlouvala, že pošťák byl líný jít o vchod dál, protože následující vchod do paneláku byl "už rajónem kolegy". Takže pošta zaplatila mimosoudně 5kilo a... celý příspěvek >
"Montáž" kamenné kaskády, 26.3.2015
Ano, jako povrchová vrstva určitě není ideální, ale tak jak jsem to radil je to dole pod kačírkem a odplaví se jen to z povrchu při prvním opláchnutí. Pak záleží na velikosti jezírka a systému odběru z jezírka, jestli se prach a jíl dostane do oběhu,... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 25.3.2015
Jenže petrolejářské firmy už od roku 1998 nerozlišují minerální, směsné a syntetické základy. To z jednoho prostého důvodu, že se technologie výroby základových olejů změnila natolik, aby toto dělení bylo nereálné. Nyní je rafinace na úzké frakce v... celý příspěvek >
Kultivátor Mac Allister, 25.3.2015
njn. to jsem se také setkal s zářivkovým tělesem, které mělo na krabici reklamní sdělení, že je včetně z.trubice, ale v návodu bylo, že je to demonstrační kus pro předvedení funkce zařízení (tj. jako přibalená zkoušečka) a že trvalý provoz s touto... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 25.3.2015
NIKOLIV, životnost olejové náplně je buď maximální počet mth nebo 24 měsíců.  To měnit olej po 12 měsících je stejné dporučení jako použít lepší specifikaci než je minimální požadovaná. A počet mth se může lišit podle toho, jestli motor má tu... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 25.3.2015
Kdyby jste pane xxx.xxx.48.106 vynechal ty přídomky syntetika a polosyntetika, bylo by vše správně. Ale vy směšujete specifikace s původem základového oleje. Ono totiž u oleje specifikace 5W-30 bude jedno jestli jde o syntetiku nebo polosyntetiku,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika